Тернопільські віндсерфінгісти привезли з Чемпіонату України три медалі

Автор:     Опубліковано: 20 Вересня 2016 о 19:40    1 185 переглядів

З 5 по 10 вересня на Одещині, у місті Білгород-Дністровський, тривав Чемпіонат України з вітрильного спорту серед юнаків.  Тернопільщину представляла команда із чотирьох спортсменів. Їм – по 16, за плечима у кожного – свій досвід змагань різного рівня. Поїздка на Чемпіонат для нашої команди завершилася вдало – додому привезли одразу три медалі.

Петро Процевич віндсерфінгом, розповідає, займається вже четвертий рік. З Одещини хлопець привіз золото.

ПЕТРО ПРОЦЕВИЧ, віндсерфінгіст:

«На Чемпіонаті України я був перший раз. Так получилося, що зайняв перше місце. Я не привик до хвилі, а там були десь до півтора метрові хвилі. Мені було непривично на перший раз. Але через пару днів вже привик. То трошки краще їхав».

Натомість Павло Процевич цим спортом займався з перервами, і повернувся до тренувань не так давно. Втім, це не завадило йому зайняти на Чемпіонаті 3 місце.

ПАВЛО ПРОЦЕВИЧ, віндсерфінгіст:

«Дуже мені важко вдалося. Тому що хлопець з Донецька спочатку вигравав на два очка, але в останній день він зайняв останні місця. Дивлячись тим, що я ходжу на цій дошці і парусі лише чотири місяці, для мене це нормально».  

Срібну медаль з Чемпіонату України з вітрильного спорту серед юнаків привіз Віталій Мундяк.

ВІТАЛІЙ МУНДЯК, віндсерфінгіст:

«Перший день в нас було як звичайне тренування, ми собі каталися, відпочивали. І після того, на наступний день, відбулися змагання. Погода була чудова, тепло було. Друге місце мені далось важко, бо була конкуренція важка».   

Четвертий учасник команди, Максим Мирошник, на Чемпіонаті посів п’яту сходинку.

МАКСИМ МИРОШНИК, віндсерфінгіст:

«Я на змаганнях приїхав п’ятий, бо було складно виграти. Вітер був невеликий, і треба було завжди працювати, махати, ну і приїхав п’ятий».  

Втім, на цьому зупинятися спортсмен наміру не має.

МАКСИМ МИРОШНИК, віндсерфінгіст:

«Поїхати на змагання, на R:SX, і зайняти перше місце. Але треба тренуватися, щоби зайняти. І я буду тренуватися».

До слова, саме так готувалися  тернопільські спортсмени й до цього Чемпіонату, під час багатогодинних тренувань.

СНХ: ОЛЕКСІЙ НИЖЕГОРОДОВ – тренер збірної команди області з вітрильного спорту

«Підготовка в нас щоденна, починаючи від першого дня, як сходить лід, і до останнього дня, поки озеро кригою не вкрилося. Тобто, ми працюємо завжди, коли є погода і є для цього можливість. Ми не чекаємо розкладів, з 12 до 2 чи, там, з 16 до 18. Ми на воді, коли є можливість. Тому і такі результати, я вам скажу. Хлопці дуже працьовиті, дуже з натхненням підходять до своєї роботи. Поки що для них це не професійний спорт, це більше забава, але вони стають тут справжніми чоловіками». 

 

 

залишіть коментар