Тернопільські волонтери продовжують готувати вареники для військових

Автор:     Опубліковано: 7 Вересня 2016 о 19:17    1 245 переглядів

Знову за вареники. Учасники волонтерської групи «Бункер С» відкривають новий сезон та активно приступають до приготування однієї з улюблених страв українців.

ХРИСТИНА, волонтер групи «Бункер С»:

«Літо було, люди були в відпустках, і не було так часу, по селах роз’їжджалися. А тепер починаєм, вже є картопля, люди вже дають картоплю, хто чим жертвує, і будемо знову ліпити. Вареники з картоплею, може бути ще з капустою вперемішку. Ну, з шкварками, само собою».  

АНДРІЙ, волонтер групи «Бункер С»:

«Що вареник для солдата означає? Якщо дівчата, жінки приходять, і ліплять цей вареник, вкладають свою душу енергію, і ясно, що коли хлопець, чоловік воює на війні, від дому далеко, скуштувавши вареника – це якась частинка дому, рідної хати».

Готові вареники передають волонтерам, які відвозять провізію нашим військовим на Схід. Аби готова страва не псувалася, волонтери знають, як правильно її запаковувати.

ХРИСТИНА, волонтер групи «Бункер С»:

«Наліплюємо, зразу їх там дівчата варять, заливають смальцем, в відерка ми їх закриваємо, перевертаємо вверх дном, і вони так зберігаються. І зразу везуть хлопцям, ну я не знаю, десь 30, 40 відерок, більше… ну, десь так».   

Відтак, військовим залишається вареники лише розігріти. До слова, підбадьорюють наших захисників не тільки теплими варениками, а й теплими словами. До прикладу, ось такими віршиками.

ХРИСТИНА, волонтер групи «Бункер С»:

«Тут є дівчата, жінки, які в школах  викладають, і вони там організовують по класах дітей. Діти пишуть віршики, малюють малюнки, побажання. І ми клеїмо на відерка і передають хлопцям. Вони читають, їм приємно, що якісь ще пару таких теплих слів».

Збираються волонтери вечорами, після роботи, ось у цьому приміщенні на вулиці Старий Ринок, 1а. Запрошують до себе і усіх охочих долучитися до справи. Дізнатися, коли наступна зустріч, можна, стежачи за новинами у спільноті волонтерської групи у Фейсбуці.

залишіть коментар