Тернопільським військовим передали воду та запчастини

Автор:     Опубліковано: 30 Вересня 2016 о 19:05    429 переглядів

Запчастини для транспорту, питну воду, та дещо з канцелярії отримали тернопільські військові. Усе це їм передали місцеві представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» спільно із активістами молодіжного крила партії.

ВІКТОР ШУМАДА, голова міської організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», секретар Тернопільської міськради:

«За останній період склалася добра співпраця з нашими військовими, які дислокуються в місті Тернополі. Ми намагаємось, в міру можливості, в міру їхньої потреби, допомагати різноманітним інвентарем. І так само, от, сьогодні ми, що нагально було потрібно, ми це зорганізувались, і від депутатів наших «Блоку Петра Порошенка» в міській раді презентували ці речі їм, для того, щоб вони могли комфортно почувати себе там, базові якісь потреби, що треба було зробити, відремонтувати».   

Самі військові кажуть: така допомога – потрібна. Зокрема, запчастини стануть в нагоді для ремонту техніки, яку мобілізували для потреб бійців ще у 2014-му.

ВІТАЛІЙ ПРОКОПЧУК, заступник командира батальйону «Збруч»:

«Ну, в принципі, як повітря, так і потрібно. Тому що без того не буде їздити нічого, без того техніка буде стояти. А в зоні АТО це нам вкрай необхідні такі речі як техніка. Тому що пішки там багато чого не зробиш».

ОЛЕКСАНДР КІНЯК, головний старшина батальйону «Збруч»:

«Там таких запчастин ми не можемо ніяк, нас не забезпечують такими речами. Тому що це – техніка народного господарства, і вона не стоїть на балансі. Ми мусимо самі через наших друзів, волонтерів. Ми неодноразово звертаємося, і люди постійно приходять нам назустріч, виручають, допомагають, чим можуть. Бачите самі: вода, акумулятори, запчастини до автобуса, папір ксероксний… Ми можемо тільки подякувати людям за це, щиро подякувати і вклонитися».

Представники політсили запевняють: продовжуватимуть допомагати нашим військовослужбовцям і надалі.

ВІКТОР ШУМАДА, голова міської організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», секретар Тернопільської міськради:

«Ми співпрацюємо з ними, співпрацюємо з Національною Гвардією, з іншими нашими з’єднаннями. Намагаємось, і самі допомагаємо, і залучаємо до цього наших друзів, побратимів, представників бізнесу. Бо це той приклад, коли зі світу по нитці, і можна спільно зробити якусь добру справу».

 

 

залишіть коментар