Тернополян вкотре просять бережно ставитися до фонтанів

Автор:     Опубліковано: 16 Вересня 2016 о 19:10    664 переглядів

Тернополян та усіх гостей міста вкотре закликають бережно ставитися до фонтанів. Пам’ятати правило трьох не: не ламати, не смітити та не купатися  у водограях. Адже не дотримання цих простих вимог може призвести не лише до  пошкодження фонтанів, але й  стати небезпекою для здоров’я людей.

У Тернополі –  10 діючих фонтанів. Чи не кожен мікрорайон міста має свій водограй. Однак часто, люди таку окрасу не шанують і допомагають їй швидше вийти з ладу.

НАТАЛІЯ ЧОРНА, фахівець зі зв’язків з громадськістю КП «Тернопільводоканал»:

«Тернополяни і гості міста бавлячись біля фонтанів, вони часто лізуть туди, купаються, кидають піну, діти особливо, влаштовують так звані пінні вечірки, пінні забави. Що вражає, те, що батьки спостерігають збоку і це дивує, тому що по-перше діти можуть пошкодити себе, вони зачіпають обладнання, вони можуть травмуватися.  Дуже багато людей землю сиплять, листки».

Через це, додає Наталя Чорна, фонтани зеленіють, а їх очищення вартує недешево. Також бувають випадки, коли люди навмисно пошкоджують водограї, відламують ліхтарі та інші дороговартісні  деталі.

 НАТАЛІЯ ЧОРНА, фахівець зі зв’язків з громадськістю КП «Тернопільводоканал»:

  «За період роботи фонтанів, вже зламано понад 30 ліхтарів, вартість одного такого ліхтаря, в залежності від фонтану,  від 2 тис. грн. і далі, це може бути і дорожче обладнання, знову ж таки, це час, в результаті фонтани можуть не світитися чи виникати якісь певні проблеми з їхньою роботою.  Було зламано, до прикладу, десять форсунок, одна з форсунок обходиться понад півтори тисячі гривень.  Це не просто якась там залізячка чи ще щось, для того, аби її виготовити доводиться прикласти чималих зусиль».

Від початку року на ремонт тернопільських фонтанів витратили близько 28 тисяч гривень. Коли закінчиться цьорічний сезон роботи фонтанів, наразі не відомо.

НАТАЛІЯ ЧОРНА, фахівець зі зв’язків з громадськістю КП «Тернопільводоканал»:

«Працюють фонтани у будні дні з 14 до 21 години, у вихідні-святкові з 11 до 21.  Щодо фонтану на «Циганці» нововідкритого, наразі ще не встановлений графік його роботи, він ще не переданий на баланс комунального підприємства, щойно буде переданий, управління ЖКГ встановить графік, ми зможемо його анонсувати і ознайомлювати тернополян з графіком роботи усіх інших фонтанів. Приємно, що з кожним роком кількість фонтанів збільшується, ми сподіваємося, що тернополяни ставитимуться з розумінням і бережливістю до цієї краси міста».

До слова, у комунальному підприємстві  наголошують, водограї працюють на замкнутому циклі, а тому радять тернополянам не купатися у них та не використовувати воду для власних побутових потреб.

 

залишіть коментар