Тернополян застерігають не вживати неякісний алкоголь

Автор:     Опубліковано: 28 Вересня 2016 о 18:45    339 переглядів

Вживання фальсифікованих горілчаних виробів може мати летальні наслідки. Днями у Харківській, Донецькій та Луганській областях зафіксували випадки отруєнням алкогольним сурогатом, внаслідок чого померли люди. За даними фактами розпочаті кримінальні провадження за статтями: умисне вбивство та незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів. Відтак в Головному управлінні ДФС в області закликають підприємців, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв дотримуватися норм закону і бути відповідальними.

ВІТАЛІЙ ДУМА, перший заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області

«У разі надходження пропозицій, щодо придбання алкогольних напоїв сумнівної якості, за цінами, які є нижчими від мінімально встановлених, такі пропозиції  слід негайно, категорично відхиляти. Бажання отримати більший дохід, реалізовуючи фальсифікований алкоголь, може зробити вас співучасниками у вчиненні злочину».

Віталій Дума застерігає тернополян бути обачними при купівлі і вживанні алкогольних виробів і нагадує:

ВІТАЛІЙ ДУМА, перший заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області

«Мінімальна ціна пляшки горілки місткістю 0,5 літра не може бути меншою за 54 гривні 90 копійок. Пляшки місткістю 0,25 літра, відповідно, 24 гривні 45 копійок. Реалізація ж горілки у картонній упаковці, в так званих бег-ін-бокс, взагалі заборонена. Тому, якщо вам пропонують придбати горілку за меншою ціною, в картонній упаковці, або на пляшці з алкогольним напоєм відсутня марка акцизного податку, можете бути впевненні у тому, що це фальсифікат».

Якщо ви маєте інформацію про виготовлення чи збут фальсифікованого алкоголю – звертайтеся в Головне управління ДФС в області цілодобово за  номерами телефонів: (0352) 43-46-45, 43-04-16. А також у податкові інспекції та їхні відділення у районах.

 

 

залишіть коментар