«Ті, хто вірить в Україну» – знову на ІНТБ

Автор:     Опубліковано: 2 Вересня 2016 о 19:00    170 переглядів

Патріотичний проект телеканалу ІНТБ до 25-ої річниці Незалежності – завершився. 25-ть розповідей про тих, хто вірить у майбутнє своєї країни, усі охочі могли переглянути не лише з екранів своїх телевізорів, а й у Палаці кіно. Разом з нами на великому екрані свої історії дивились і безпосередні учасники проекту.

МИКОЛА ЛАЗАРОВИЧ, доктор політичних наук, професор ТНЕУ:

«Я думаю, що, власне, такі проекти пробуджують цікавість. Цікавість до свого рідного міста, цікавість до тих людей, які живуть у цьому місті, І, загалом, кажуть, що спочатку треба навчитися ближніх любити, а потім – можна любити весь світ».  

В’ЯЧЕСЛАВ КІЗІЛОВ, старший військовий капелан УПЦ КП Тернопільської області:

«Я згадав, як я був маленьким, і моя бабця молилась. І перші мої кроки були – ставав теж на коліна і так молився. Друге – це те, що хотів бути військовим все своє дитинство, але просив Бога, щоб Господь дав мені бути ближче до Бога. Господь дав мені можливість саме бути священиком. А третє – це те, що це все з’єдналося».

ВАСИЛЬ КОНЬКО, координатор волонтерської групи «Схід та Захід єдині»:

«Таких проектів треба більше робити, щоб люди дійсно дізнавалися, що відбувається в країні, в самому місті Тернополі. Що є багато дуже цікавих людей зі своїми поглядами, зі своїми успішними справами. Що вони дають натхнення іти далі в майбутнє з новими силами».

ГРИГОРІЙ ДРАПАК, народний артист України:

«Життя проходить. Зараз такі події буремні в нас в державі. І десь залишити якийсь слід, щось сказати про те, що робиться, що доброго робиться, тому що не все в нас таке погане, знаєте. Я щойно приїхав з Попасної. От там біда. А ми у нас, у нашому святому Тернополі, ми дуже добре живемо. Можливо, ми не цінимо те, що ми маємо».  

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я би хотів, в першу чергу, подякувати телеканалу ІНТБ, подякувати особисто Олені Герасименко за цей чудовий проект. Тому що це, насправді, є некомерційний проект. Це є проект соціальний. Цим проектом, до речі, телеканал ІНТБ також показав, як він любить Україну. В проекті зняті звичайні тернополяни, ну і політики, бізнесмени, лікарі, так, але всі ті, хто кожного дня своєю роботою роблять щось заради свого міста, заради своєї країни. І цим самим дають приклад іншим. Тому, чим більше буде таких проектів, тим більше це буде стимулювати кожного з тернополян, кожного українця ще більше любити свою Україну».     

АНДРІЙ КОВАЛЬЧУК, лікар-винахідник, зав. відділення опікової травми та пластичної хірургії Тернопільської лікарні швидкої допомоги:

«Дуже сподобалось, коли до нас приїхала, ще раз коментую, Олена Герасименко з колегами, і у що повинен вірити лікар-винахідник, вона мене запитала. Я там давав відповіді, що треба вірити в себе, і все таке. А вона  потім попросила мене дати коментар: «Я вірю в Україну». Це була своєрідна підказка, у що нам потрібно вірити, в якому напрямку треба рухатися».  

АНДРІЙ ПІДЛУЖНИЙ, співак, композитор, музикант:

«Потрібно, щоби люди знали своїх героїв, своїх людей, земляків, які чогось досягнули на тій чи іншій ниві. Тому що для мене відкриття сьогодні було про людину-винахідника. Дуже багато цікавого, знову ж таки, про пана Драпака взнав, хоча я його чудово знаю, ми гарні друзі. Але якісь такі глибокі речі, якісь його погляди на життя – можливо, в нас не було часу поспілкуватися. Те саме стосується і всіх решта героїв, які були сьогодні присутні на презентації».   

ЛЕСЯ КОКОВСЬКА-РОМАНЧУК, письменниця, кандидат медичних наук:

«Нині стало модним зневірюватись. Стало модним нарікати. Люди забули про те, що нарікати і розчаровуватися – то гріх. За кожних умов, за будь-чого, – потрібно вірити. Потрібно дивитися в небо – і бачити там сонце, небо, потрібно бачити зорі. І радіти кожному дневі, який нам дає Господь. Тому – віримо в Україну. А вона віритиме в нас».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Я вірю в те, що власними прикладами, коли ти в тролейбусі поступишся місцем пристарілій людині,  коли ти  поприбираєш за собою сміття, коли ти не будеш смітити, коли ти допоможеш перейти вулицю дитині – в такий спосіб ми зможемо поміняти нашу область, нашу країну, і весь світ перевернути».

ОЛЕГ ГЕРМАН, заслужений діяч мистецтв України, кандидат історичних наук:

«Йшов запис проекту і самої програми. І коли ми стояли обоє над ставом, небо було дуже розхмарене, і у мене душа була розхмарена. Стривоження, там, в мене були якісь проблемні моменти, і так далі. Коли ж я споглядав вже матеріал, і споглядав матеріал вповні його в День Незалежності, і опісля цього – як Хрещатиком пройшла нова хвиля, якась хвиля очищення і відчуття чогось нового, я відчув, що хмари розходяться».    

Зважаючи на те, що проект дійсно заслуговує на увагу, ми вирішили ще раз показати його нашим глядачам. Відтак, щотижня, упродовж 5 місяців наші герої знову на екрані – о 8:20 по вівторках, о 20:00 – по суботах та о 9:00 – по неділях.

 

залишіть коментар