Цієї неділі у Тернополі – «Серце залізної волі»

Автор:     Опубліковано: 2 Вересня 2016 о 19:00    719 переглядів

У неділю у Тернополі відбудуться змагання з аматорського тріатлону «Серце залізної волі». Таким чином, організатори прагнуть популяризувати здоровий спосіб життя і залучити до спорту якомога більше городян. Варто зазначити, такий аматорський тріатлон у нашому місці організовують вперше. Він складається із трьох видів дисциплін, які учасники повинні пройти послідовно і безперервно.

ВЕРОНІКА ДЯКОВИЧ, співорганізатор аматорського тріатлону «Серце залізної волі»

«Це плавання, вело і біг. Плавання в нас 200 метрів, вело 9 кілометрів і 4,5 кілометрів біг. Тобто, дистанції ми скоротили. Частина зареєстрованих учасників були, які ще не мали 18-ти років, з певних причин, ми не допустили їх до участі до змагань. В принципі, зацікавлення у людей є».

Ініціатори розповідають, до заходу готувалися близько місяця. Подбали про безпеку, під час змагань будуть задіяні екстрені служби: медики, рятувальники, водолази, дорожники та патрульні. Облаштували дистанції.

МИХАЙЛО ОНИШКІВ, співорганізатор аматорського тріатлону «Серце залізної волі»

«Буде зроблена буйками, коридором з буйків. Дальше транзитна зона для велосипедистів, для того, щоб лишити велосипеди. Після плавання, звичайно, люди скачуть на велосипеди  і їдуть по дистанціях. І, само собою, маркування дистанцій на місцях».

РОМАН ЗАДОРОЖНИЙ, співорганізатор аматорського тріатлону «Серце залізної волі»

«На старті і фініші будуть організовані для учасників оргнамет. Буде оргнамет для того, щоб була можливість переодягнутися. Також буде організована доріжка, вибіг з води, для того, щоб не вибігати з піску і взуватися вело черевики, наприклад».

Наразі зареєструвались близько тридцяти осіб. Організатори наголошують, стати учасником буде можна і у день змагань до 12-ї години і, запевняють, охочих чекає немало призів.

 ІВАН ЯНЮК, співорганізатор аматорського тріатлону «Серце залізної волі»

«Старт о 14-ті годині на Дальньому пляжі. Фініш, орієнтовно, через годину-півтори, це вже залежить від учасників, біля причалу на набережній біля готелю «Тернопіль». Учасників просимо приходити на 12-ту годину, оскільки там відбудеться процедура реєстрації. З собою потрібно мати велосипед, шолом та документ, який засвідчує особу».

Окрім того, організатори запрошують до співпраці волонтерів. Більше інформації шукайте у спільнотах «Серце залізної волі» у соціальних мережах.

 

 

залишіть коментар