У міській раді нагородили кращих у сфері туризму

Автор:     Опубліковано: 27 Вересня 2016 о 19:04    293 переглядів

Культурна спадщина, історія, архітектура, мистецтво та ще багато іншого – це те, за чим полюють туристи. Всесвітній день туризму відзначають 27-го вересня. У міській раді розповідають, протягом цього року Тернопіль відвідали близько 150 тисяч туристів.

ВІКТОР ШУМАДА, секретар Тернопільської міської ради:

«Сьогодні в туристичній галузі міста в нас працює близько 30 готелей, працює 60 суб’єктів господарювання, які займаються туризмом. Це досить хороші показники, це говорить про те, що ми маємо де туриста поселити, маємо що показати. Окрім цього, в місті на сьогодні є 345 об’єктів культурної спадщини, які є цікавими для туристів».

Кращих працівників туристичної галузі нашого міста символічно привітали із професійним святом. Серед них і Олег Гаврилюк, який майже 30 років працює в краєзнавчому музеї, де за час роботи провів близько тисячі екскурсій: як для зацікавлених тернополян, так і для іноземних гостей. Запевняє, немає різниці з ким працювати – головне, щоб слухали.

ОЛЕГ ГАВРИЛЮК, зав. відділу давньої, середньовічної, нової історії обласного краєзнавчого музею:

«Посол Хорватії, ми спілкувалися, я на українській мові, він на Хорватській. Таміслав його звати, дуже приємна особа. Посол Латвії приїжджав. Виявляється, він також мій колега – він закінчив Рижський державний університет, історичний факультет, відповідно. Посол Узбекистану, ну, і інші делегації, сенатори польські приїжджали».

Свою роботу Олег Гаврилюк любить. Каже, інакше стільки часу цьому б не присвячував. Розповідає, завдяки роботі знає чимало цікавих нюансів, про які більшість тернополян і не здогадуються.

ОЛЕГ ГАВРИЛЮК, зав. відділу давньої, середньовічної, нової історії обласного краєзнавчого музею:

«Є документи. Ми їх опублікували ще в 10-му році повністю. Це дозвіл на заснування Тернополя, де чітко вказано. Що наше місто виникло на спустошеному, закинутому урочищі, яке називалося Сопільче. Ну, а Топільче, що зараз парк називається, знаходиться в Івано-Франківській області, в Верховинському районі».

За освітою Олег Миколайович історик і наразі планує свої роботи об’єднати в книги.

ОЛЕГ ГАВРИЛЮК, зав. відділу давньої, середньовічної, нової історії обласного краєзнавчого музею:

«В мене зараз завдання – це видати книгу – історії Тернополя. Від заснування до кінця XVI століття. Це перший том. А їх 5 томів має бути. Не знаю, встигну не встигну, але там такі документи, що я виявив у Львові, в центральному історичному архіві, в Кракові в державному архіві. І вони ніколи не публікувались ще, латинською мовою тим більше – вона для багатьох недосяжна».

 

залишіть коментар