У Тернополі облаштують ще одну еко-парковку

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2016 о 19:00    712 переглядів

Місто продовжують оновлювати. До прикладу, саме зараз триває  капітальний ремонт прибудинкової території на Лучаківського, 3, що на «Дружбі».

В’ЯЧЕСЛАВ МОКЛЯК,  заступник начальника відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду міського управління ЖКГ

«Об’єкт передбачений титульним списком об’єктів капітального ремонту житлового фонду на цей рік. Передбачається капітальний ремонт прибудинкової території. Зокрема, передбачено проектною документацією, відновлення відмостки, влаштування тротуарів біля будинку фігурними елементами мощення, ремонт проїжджої частини і влаштування еко-парковки».

Еко-паркови у місті вже не є новинкою. Їх почали облаштовувати близько двох років тому. В’ячеслав Мокляк пояснює,  це роблять там, де комунікації дозволяють розширити проїжджу частину.

В’ЯЧЕСЛАВ МОКЛЯК,  заступник начальника відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду міського управління ЖКГ

«В даному випадку, в тому числі на Лучаківського, 3, збільшується парковочна зона, яка дасть можливість мешканцям паркувати автомобільний транспорт. Що собою являє еко-парковка? Це фігурні елементи мощення, які мають ячеєсту (комірчасту) структуру, яка заповнюється ґрунтом з насіннєвим матеріалом, після чого ця ґрунтова основа проростає травою».

Капітальний ремонт на Лучаківського, 3, обійдеться майже у півтора мільйона гривень. Роботи планують завершити до кінця вересня.

 

залишіть коментар