У Тернополі підприємцям працювати стане простіше

Автор:     Опубліковано: 13 Вересня 2016 о 18:48    553 переглядів

 

Міський голова Тернополя хоче спростити роботу землекористувачам. Мова йде про автоматичне продовження договорів оренди землі для всіх добросовісних підприємців.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Законодавство, новий Земельний кодекс, дають можливість нам продовжити в автоматичному режимі договори користування землею для всіх землекористувачів. Тобто і суб’єктів господарювання, підприємців, юридичних осіб і так далі, також і для населення. Тому є пропозиція. Для того, щоб зменшити будь-які бюрократичні процедури, для того, що не готував кожен підприємець, кожна людина, пакет документів окремо, дуже багато тратиться часу на підготовку документів».

Автоматично продовжувати договори, планує Сергій Надал, будуть тим, хто не порушує земельне законодавство і не має заборгованості по платі за землю.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Тоді не треба готувати кожному пакет документів, приймається одне єдине рішення, яке поширюється на всіх. Зараз прийняти таке рішення по тих договорах, яких термін закінчується до кінця 2016-го чи початку 2017-го року. Відповідно, на початку 2017-го року таке ж рішення приймати по тих договорах, які закінчуються в 2017-му році».

Сергій Надал зазначає, це вже не перший крок влади міста назустріч розвитку підприємництва.  Подібні ініціативи, пояснює мер, збільшують інвестиційну привабливість обласного центру.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Попередньо було прийняте рішення, яке підтримано міською радою, для того, щоб для тих суб’єктів господарювання, які створюють нові робочі місця і будують виробничі площі, зменшити обсяги сплати на пайову участь. Тобто з 6%, скажімо, зробити пільги 1%».

Проект-рішення про автоматичне продовження договорів оренди землі розглянуть під час чергової сесії міськради.

залишіть коментар