У Тернополі вантажівка пошкодила тролейбусні лінії

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2016 о 19:00    539 переглядів

Вчора, близько 23-ї години великогабаритний тягач з вантажем, рухаючись в напрямку центру Тернополя, поблизу перехрестя вулиць Руська-Живова, обірвав частину тролейбусних ліній.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»:

«Ми практикували завжди так, всі, хто віз негабарит завжди зв’язувались або листом повідомляли КП, ми в супровід, для уникнення аналогічних ситуацій, давали власну машину – вишку, яка регулювала, де є потреба висоту ліній. Де треба, то просто піднімали лінію і транспорт проходив. На цей раз, враховуючи, що цього листа не було і не було нас попереджено, машини не було і склалась така неприємна ситуація, яка завдала збитків».

Щодо завданих збитків, то їх повністю компенсує винуватець події, зазначив Андрій Мастюх.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»:

«На сьогоднішній день, зараз, нам начальник електрослужби, всі затрати, які він несе, він їх нотує, після цього вони будуть передані в фінансово-економічний відділ, складеться кошторис, в якому буде відображена сума збитків.  З цим контрагентом, який завдав збитків контакт є, від них є офіційне підтвердження, про те, що збитки всі будуть відшкодовані, я думаю, що даний конфлікт на сьогоднішньому етапі є вичерпаний».

Наразі частину контактної мережі відновили. Тролейбуси Руською курсують у звичному режимі. Найближчим часом, обіцяють, відремонтувати і лінії, які відповідають за рух тролейбусів вулицею Живова, зі сторони ринку.

 

залишіть коментар