У Тернополі відбувся День без автомобіля

Автор:     Опубліковано: 22 Вересня 2016 о 19:01    305 переглядів

На роботу – на двоколісному. Символічний велосипедний заїзд по обласному центрі разом із місцевими депутатами влаштували тернопільські активісти до Дня без автомобіля, який відзначають сьогодні в рамках Європейського тижня мобільності. Мета такого дійства, розповідають ініціатори, – продемонструвати, що велосипед можна використовувати як спосіб пересування містом.

ЮРІ СОБІ, голова громадської ініціативи «ВелоТернопіль»:

«Ми збирались не для того, щоб проїхатись парком, а для того, щоби проїхати з точки А в точку Б по місту. Тому ми проїдемося вулицею Руською, тоді – важкою вулицею Богдана Хмельницького. І тоді – по Крушельницької. Це, в принципі, основні артерії міста, і вони для велосипедів є основними теж».  

Запрошення взяти участь в акції, розповідає Юрі Собі, розіслав депутатам на е-мейл. До слова, з місцевих обранців участь в заїзді взяли лише двоє: Вікторія Шараськіна та Олександр Башта. До них приєдналися і кілька посадовців міської ради.

ЮРІ СОБІ, голова громадської ініціативи «ВелоТернопіль»:

«З депутатами – так, беззаперечно, в Тернополі дебют. Можливо, через те нас сьогодні мало. І, можливо, ще через погоду. Частина депутатів, які є досить про велосипедні і допомагають «ВелоТернополю» для втілення якихось ідей по велоінфраструктурі, вони не змогли бути, бо фізично не тут, так само, як і голова міста. А наступного року, я думаю, це буде краще».

РУСЛАН ТХОРИК, учасник акції, голова ГО «ВелоАкадемія»:

«Дуже гарно підтримувати спортивну форму, брати участь в спортивних подіях міста Тернополя. І гарно, що багато тернополян приєднувались до розвитку міста, розвитку велосипедної інфраструктури. Всі разом ми зможемо покращити Тернопіль і зробити його дуже хорошим».

 

залишіть коментар