У Тернополі відкрили арт-хол

Автор:     Опубліковано: 28 Вересня 2016 о 18:45    1 313 переглядів

До центральної бібліотеки  міста, що на Руській, 31 тепер веде арт-хол. Креативні малюнки на стінах дали книгозбірні нове життя. Створили такий мистецький проект в рамках шостого «Бібліофесту». На відкритті фестивалю побували і наші кореспонденти.

14 юних митців понад тиждень невпинно створювали красу. Відтепер коридор, який веде до центральної міської бібліотеки, має нове життя та назву – арт-хол.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«На початку «Бібліофесту» я хотів би слова вдячності, перш за все, висловити тим людям, які зробили ось цю арку і просто своєю роботою, своїм баченням, зробили маленький ще арт-хол, де не тільки показали, власне, свою творчість, а згадали про те, що «Бібліофест» завжди проводиться спільно з Національною спілкою письменників України. Це вперше в Україні, коли письменників місцевих так вшановують».

Художників, які долучились до розпису стін арт-холу, а це студенти Тернопільського кооперативного коледжу, нагородили грамотами. Серед  тих, хто втілив творчу ідею в життя були майбутні дизайнери Тетяна і Оксана. Дівчата розповідають, кожен виконував індивідуальний розпис. І додають, це перша їхня велика, творча робота. Долучились до неї з превеликим задоволенням, і хоч було складно –  результат себе виправдав.

ТЕТЯНА, розмальовувала арт-хол

«Ми досить довго думали, що нам зробити, ми ходили Тернополем, ми думали. Ми хотіли поєднати самі красиві місця Тернополя, які нам найбільше подобались, роботи було багато, часу дуже мало, але ми такий колектив дружній, ми змогли порозумітися і в короткий час намалювати цю цілу стіну».

ОКСАНА, розмальовувала арт-хол

«Це була дуже  цікава робота для нас, адже ми робили це вперше і багато чого навчились. Мені здається, що це буде приваблювати читачів, принаймні зайти сюди і розглянути ці зображення на стінах, а також ми для себе навчились багато всього і маємо практику на майбутнє, для роботи з такими масштабними проектами».

В рамках «Бібліофесту» у центральній міській бібліотеці презентували і унікальні арт-буки, серед дванадцяти неординарних книг, представили і роботу  Олександра Смика.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«Я з великою повагою відношусь до всіх людей, які долучаються до цієї  не тільки художньої, клопіткої справи, але й дороговартісної справи, тому що кожен арт-бук – це є не тільки мистецька цінність, це є те матеріальне, що ви залишаєте після себе, звісно мені вдвічі приємно говорити це як автору одного  з арт-буків».

Презентовані арт-буки усі охочі зможуть знайти у бібліотеках міста.

 

залишіть коментар