У Тернополі відкрили виставку подружжя художників

Автор:     Опубліковано: 7 Вересня 2016 о 19:16    482 переглядів

Першу спільну виставку картин мистецького подружжя Поворозників відкрили у Тернополі. Художниця Любов Поворозник запевняє – про таку вони мріяли давно, і ось тепер це нарешті трапилося. Мисткиня розповідає – її чоловік, Володимир, займається здебільшого графікою, натомість, вона сама – живописом.

ЛЮБОВ ПОВОРОЗНИК, художниця:

«Творчі суперечки є завжди. Він в мене перший критик, і його оцінці я найбільше довіряю. Він строгий. І першим критиком в нього є я. Ми разом вчилися, але так вийшло, що, все таки, він більше любить графіку, а я – живопис, поділилися. Але цікаво».

В експозиції – трохи менше півсотні живописних робіт Любові Поворозник: пейзажі та натюрморти. Художниця запевняє, на творчість її надихає буквально все – музика, довкілля, діти, хороші люди.

ЛЮБОВ ПОВОРОЗНИК, художниця:

«Мої роботи живописні – це ті роботи, які я позбирала вже від своїх шанувальників. В основному, так. Тому що в мене є тільки кілька робіт наразі. А ці всі вже в приватних колекціях, моїх друзів, знайомих, знайомих знайомих, і просто – тих, хто поцікавився».  

Щодо Володимира Поворозника, то на виставці представлені близько 35 графічних робіт художника із серії «Тернопіль, який зникає».

ЄВГЕН УДІН, заслужений художник України:

«Це будинки старої архітектури, ті, що сьогодні ми їх вже і не бачимо. На їх місці виростають сучасні високі будинки. А та краса старовинного міста – вона зникає. І він – перший художник, який поставив завдання залишити в мистецтві графіки оці будинки».

ЛЮБОВ ПОВОРОЗНИК, художниця:

«Причому, це має побачитися будинок при певному освітленні. Він може попри нього проходити кожного разу, і не звертати уваги, а пройде мить, сонце якось так блиснуло, під таким кутом тіні, що йому сподобалося. І він відразу сідає саме його малювати».  

Переглянути роботи мистецького подружжя усі охочі можуть в обласному художньому музеї.  Триватиме виставка протягом двох тижнів.

 

залишіть коментар