У Тернополі вітали працівників газового господарства області

Автор:     Опубліковано: 9 Вересня 2016 о 19:00    764 переглядів

Щорічно, у другу неділю вересня, в Україні відзначають День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Понад 6 років пропрацювала у газовому господарстві пані Дана Захарчук. Про свою роботу згадує лише найкраще.

ДАНА ЗАХАРЧУК, працювала у «Тернопільгазі»:

«І бухгалтером працювала, і ревізором працювала, по районах їздила і провірки робила, правильне нарахування, знімання, і так далі. Попала в гарний колектив дуже, до Олега Івановича, дуже прекрасний колектив. І зараз я теж прийшла ще привітати наших всіх співпрацівників бувших моїх зі святом, побажати щастя, здоров’я, і всього найкращого».

Привітати працівників газової промисловості області з прийдешнім святом завітали і перші особи міста та області.

ІВАН КРИСАК, перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації:

«Галузь переживає не найкращі часи, ми всі це знаємо. Дякуємо за те, що ви розумієте й працюєте. Знаємо проблеми. На жаль, інколи ми їх самі створюємо, а потім з ними боремося. Але я думаю, що недалеко той час, все таки нормалізується. Ми пам’ятаємо, як галузь успішно розвивалася, будувалася. І, що б ми не говорили, сьогодні це область, яка має найкращі показники, одні з найкращих показників в державі».   

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Я хочу подякувати всім працівникам галузі за вашу працю невтомну. І побажати вам наснаги, сил, натхнення, і, саме основне, побажати, щоб над нами було мирне небо».  

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вже сам факт, що таке свято визнане на рівні держави, говорить про важливість вашої професії. Тому що, хто би що не казав, а, все ж таки, газ і нафта – це є кров нашої економіки. Скільки б не говорили про необхідність альтернативної енергетики, всі ми визнаємо, що сьогодні без газу дуже тяжко забезпечити нормальну роботу чи міста, чи села, чи будь-якого промислового об’єкта. Тому великі слова вдячності вам за вашу працю, за те, що ви робите, за те, що і місто, і область завжди надійно забезпечені газом. Це, в першу чергу, завдяки вашій щоденній кропіткій праці».

Зі слів начальника об’єднання «Тернопільгаз» Олега Караванського, в колективі підприємства – 1400 працівників. Пишатися, вважає він,  мають чим.

ОЛЕГ КАРАВАНСЬКИЙ, начальник об’єднання «Тернопільгаз»:

«В цей чудовий, прекрасний день я також висловлюю щирі слова подяки нашому чудовому, прекрасному колективу, який зумів за роки незалежності Української Держави на вищий рівень піднести рівень газифікації нашого краю. Сьогодні із 1050 населених пунктів 921 є газифікованими. А це – 12 тисяч кілометрів розподільчих газових мереж і 217 газифікованих тисяч квартир».    

 

 

залишіть коментар