У Тернополі вшанували пам’ять загиблого в зоні АТО Степана Стефурака

Автор:     Опубліковано: 22 Вересня 2016 о 18:57    528 переглядів

Два роки тому, 22 вересня 2014-го, в селищі Піски, неподалік Донецького аеропорту, під час бойових дій, загинув студент факультету економіки та підприємницької діяльності Тернопільського технічного університету Степан Стефурак. Сьогодні в пам’ять про загиблого Героя, під стінами навчального закладу відбувся мітинг-реквієм.

ОКСАНА ДЕЦИК, заввідділу у справах молоді і зв’язків з громадськістю ТНТУ ім. І. Пулюя

«Прикладом власного життя Степан Стефурак, показав як молодь має відноситись до подій, які відбуваються в їхній країні. Він був небайдужий хлопець, сміливий, вирішив в такий спосіб проявити свою життєву позицію, громадянську, він підтримував Майдан, в Тернополі спочатку, потім поїхав в Київ».

В рідному університеті його пам’ятають як принципового, сильного і наполегливого хлопця, який завжди йшов до своєї мети. Так було і тоді, коли не повідомивши  про свої наміри, Степан вирішив поїхати в АТО добровольцем, пригадують у викладачі.

ТЕТЯНА ВИННИК, заступник декана факультету економіки та менеджменту з навчальної роботи ТНТУ ім. І. Пулюя

«Він був дуже світлою і доброю людиною, яким був таким і залишився, як для мене так і для одногрупників. Людина, яка була впевнена в тому, що вона робить і він все робив завжди 100-відсотково».

Цьогоріч Степан мав би бути п’ятикурсником, одногрупник і товариш хлопця Ростислав Цетнар пригадує, про те, що загинув друг, одразу і не повірив та до останнього сподівався, що це помилка.

РОСТИСЛАВ ЦЕТНАР, товариш і одногрупник Степана Стефурака

«Стьопа був досить веселою людиною, досить хорошим другом, його вічно можна було щось попросити, на нього можна було сподіватися, що він щось поможе. Його можна було попросити, він прийде-поможе, навіть якщо йому не виходить, він постарається виділити час».

Степан Стефурак родом з села Топорівці, Івано-Франківської області. Загинув Герой у 19 років.

 

залишіть коментар