У Заліщицькій гімназії тепер є актовий і спортивний зали

Автор:     Опубліковано: 2 Вересня 2016 о 19:00    365 переглядів

У Заліщицькій державній гімназії зробили надбудову актового залу з легких монтажних конструкцій. Появу цього приміщення, учні та вчителі чекали з нетерпінням.

ЯРОСЛАВ РИБАК, заступник директора з виховної роботи Заліщицької гімназії:

«Добудова дуже важлива, тому що в нас дуже багато талановитих дітей, діти співають, діти танцюють, в нас є свій зразковий дитячий ансамбль «Первоцвіт» пісні і танцю і займатися було практично ніде. Актовий зал в нас був в спільному користуванні зі школою-інтернатом, але він був в такому запущеному стані, що неможливо було там займатися».

В ході реконструкції навчального закладу також облаштували і спортивний зал. Його перебудували із старого, актового, який знаходився на першому поверсі.

БОРИС БЕЗУШКО, вчитель фізкультури Заліщицької  гімназії:

«Протягом 20-ти років, від початку відродження нашої гімназії, ми займалися орендуючи приміщення, то у спортивній школі, то також договір із центральним стадіоном «Дністер», займаючись в різних погодних умовах, тяжко. Перехід дітей, дощ, сніг, знаєте. А тепер є своє приміщення, ми дуже раді цьому».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«У всій області сьогодні ми робимо все, для того, щоб діти почували себе комфортно. Нашою програмою створення умов для розвитку освіти, передбачена модернізація. Це ваша заслуга, заслуга ваших батьків і ваших унікальних, чудових викладачів, вчителів, котрі все робили для того, щоб ви почували себе комфортно, щоб ви були забезпечені і щоб ви могли здобувати відповідний рівень знань».

У тому ж Заліщицькому районі, проте вже у школу в селі Торське, у День знань передали шкільний автобус.

БОГДАН КІЦКАНЮК, директор школи у с.Торське Заліщицького р-ну:

«В нас підвозиться 47 дітей, з трьох сіл – Бересток, Глушка, Якубівка і так, тепер буде, напевно, дуже приємно і дітям, сьогодні їхали вони до школи з батьками, як кажуть, комфортно, приємно і всі тут любуються автобусом. (перебивка) Ми віддячимо за це своєю працею».

Нагадаємо, наша область закупила 9 транспортних засобів, які свого часу були забрані у зону АТО. Чотири з них, вже передали у школи Тернопільщини. Серед них і навчальний заклад у селі Торське.

 

 

 

залишіть коментар