У Зарваниці відбулась військова проща

Автор:     Опубліковано: 19 Вересня 2016 о 20:11    256 переглядів

Традиційно, вже ввосьме, у Зарваниці відбулась військова проща. До Марійського духовного центру прибули військовослужбовці, члени їхніх сімей та просто небайдужі віряни. Подружжя Ігор та Ольга Долженки приїхали з Києва. Розповідають, участь у прощі вони беруть не вперше, однак  цьогоріч вирішили взяти із собою  ще й трирічного сина.

ІГОР та ОЛЬГА ДОЛЖЕНКИ, військовослужбовці з Києва

«Молимось про єднання всієї України, про злагоду у нашій сім’ї,  особисто. Молимося про здоров’я усіх прочан, всіх людей взагалі, щоб все було в злагоді у нашій країні.  Тут така атмосфера, вона навіть не підвищена, вона тут просто супер».

Цьогоріч у Зарваницю приїхали близько двох тисяч військових паломників. Усі охочі мали можливість посповідатись, приступити до причастя та відвідати святі місця.

владика МИХАЇЛ, керівник департаменту УГКЦ для душпастирювання в силових структурах України

«Я є очевидцем, що було в першому паломництві, що діється в теперішньому, в восьмому, паломництві і я бачу велику переміну, духовну складову, яка нас усіх переконливо мобілізовує до духовної справи за Україну, за військо наше, за капеланів наших і весь народ мобілізовується, такий робить живий акцент на важності нашого війська».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації

«Ми маємо розуміти, що боротьба і захист Вітчизни,  без молитви до Бога, є неможливою, тому ми все робимо для того, щоб не тільки займатися бойовим вихованням нашої української молоді, вихованням наших військових, але й також вихованням духовним. І хочу відзначити в цьому питанні важливість капеланства і священнослужителів, котрі не тільки тут, сьогодні супроводжують наших військових, але й там, на передовій, разом з ними захищають територіальну цілісність  і дають, можливо, набагато більшу зброю – це віру в свою перемогу».

Під час  військової прощі у Зарваниці, вшанували пам’ять загиблих Героїв та молились за тих, хто зараз на передовій. Також військовослужбовців нагородили орденами і відзнаками.

 

залишіть коментар