У жовтні в Микулинцях запрацює оновлений пожежно-рятувальний пост

Автор:     Опубліковано: 30 Вересня 2016 о 19:03    694 переглядів

Державний пожежно-рятувальний пост №25 у селищі Микулинці не функціонував більше 10-ти років. Адже внаслідок реорганізації Міністерства надзвичайних ситуацій у 2003-му його ліквідували. Завдяки підтримці Микулинецької селищної ради та програмі забезпечення пожежної техногенної безпеки цьогоріч пожежно-рятувальний пост свою роботу відновить.

ЮРІЙ НИШТА, голова Теребовлянської РДА:

«Це, мабуть, єдина пожежна частина в області на сьогоднішній день, яка відновлюється. Відновлюється на теренах місцевої громади, Микулинецької громади, яка буде фінансуватися за кошти державного бюджету. Повністю держава забезпечує пожежними машинами. Повністю забезпечує за власний кошт. Тобто, на сьогоднішній день громада взяла на себе зобов’язання тільки по наданню коштів для матеріалів, будівельних матеріалів для того, щоб відновити, зробити реконструкцію цієї пожежної частини».

РУСЛАН ГНАТЯК, начальник Теребовлянського районного відділу управління ДСНС в Тернопільській області:

«На даний час даний пост укомплектований на 11 чоловік, які вже працюють на даному пості. На даний час ми проводим будівельно-монтажні роботи своїми силами. З 23-го травня ми розпочали будівельно-монтажні роботи і до сьогоднішнього дня тривають будівельно-монтажні роботи».

Заплановано, що повноцінно почне працювати пожежна частина вже з 14-го жовтня.

 СНХ: РУСЛАН ГНАТЯК, начальник Теребовлянського районного відділу управління ДСНС в Тернопільській області

«Ця частина буде обслуговувати значну частину Теребовлянського району, адже Микулинецька зона, наш цей кущ, дуже великий і від Теребовлі, на даний час ми виїжджаємо з Теребовлі, і орієнтовно буде обслуговуватися близько 12 населених пунктів».

 

 

залишіть коментар