В одному із тернопільських парків облаштували зону барбекю

Автор:     Опубліковано: 14 Вересня 2016 о 20:09    695 переглядів

У тернопільському парку «Здоров’я», який минулоріч облаштували на мікрорайоні «Дружба», окрім дитячих та спортивних майданчиків, відпочинкових зон та пішохідних доріжок, тепер є і територія барбекю.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це було реальне урвище, яке не використовувалось, проведено відповідні роботи, планування, розміщенні столи, наскільки говорять працівники парку, у вихідні дні цих столів замало, то є потреба їх збільшувати, крім того, є потреба обладнати тут громадську вбиральню і також ці роботи будуть зроблені.  Зараз додатково сесією виділено 500 тисяч гривень для проведення освітлення, для проведення додатково земних робіт, укріплення цієї стіни, доріжок зверху».

При облаштуванні  відпочинкових зон у парку, враховували пропозиції відпочивальників, зазначає Сергій Надал і додає,  на цьому ремонтні роботи там не завершуються.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Є пропозиція, щоб цей парк з’єднати повністю по пішохідній алеї з виходом до мікрорайону “Кутківці”  і таким чином зробити великий парк, тобто роботи, на жаль, цього року не завершаться, вони будуть тривати і наступного року».

Працівники парку, в свою ж чергу, просять усіх відпочивальників не нищити майно, бережно ставитися до природи і не забувати прибирати після себе.

 п. МИХАЙЛО, прибиральник парку «Здоров’я»:

«Зроблено, міська рада зробила, як то кажуть, для людей, тернополян, щоб вони собі віддихали,  але ж треба бути якимись людьми культурними, хочемо йти в Європу, хочемо культури, а самі смітимо, гадимо,  як не знати що».

п. ЛЕСЯ, прибиральниця парку «Здоров’я»:

«Гарний, оздоровчий парк, озеленений, молодий парк, ухожений, щоби люди до нас приходили сюди віддихати. Прекрасно з дітками, з колясочками, дорослі, молоді, всякого віку, но тільки просимо, щоб після себе прибирали».

До слова, користуватися зоною барбекю у парку «Здоров’я» безкоштовно  можуть усі охочі.

залишіть коментар