З 2 вересня продовжать ремонт на дамбі тернопільського ставу

Автор:     Опубліковано: 1 Вересня 2016 о 19:21    260 переглядів

З 2 вересня продовжиться реконструкція шлюзного моста на вулиці Руській. Мова йде про другу чергу робіт на дамбі ставу.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Роботи будуть аналогічні, як з правої сторони, так і розпочнемо з лівої. Тобто, ми розбираємо бруківку, знімаємо, забираємо все лишнє, що там вже прийшло в непридатний стан. І будемо проводити дальше нарощування і встановлення нових перехідних плит, нарощення прогонової будови, тобто, – армованої плити січним трикутником одночасно, і реконструкція тротуару з перилами. Колесовідбій буде встановлено такий самий, аналогічний, як і з правої сторони».    

На час ремонту рух транспорту в районі дамби організують за тією ж схемою, що і при реконструкції іншої сторони дороги. Відтак, проїхати із центральної частини міста на «Дружбу» і навпаки, буде можливо, хоч і з певними незручностями. Втім, є ще дещо, на що тернополянам слід звернути увагу.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«З перекриттям цієї частини на шлюзному мосту, ми перекриваємо одночасно і тротуар, пішохідний перехід через даний міст. І тому для того, щоби пішки перейти, скажем, з парку «Топільче» чи з центральної частини, необхідно мешканцям переходити, відразу орієнтуватися, і переходити відразу по пішохідному переході в районі Надставної церкви. Тому що інших переходів додаткових немає, і, відповідно, будуть складатися незручності з переходом».

Виконати роботи планують приблизно за місяць-півтора.

залишіть коментар