ЗНО-2017 триватиме з 23 травня по 16 липня

Автор:     Опубліковано: 19 Вересня 2016 о 20:14    277 переглядів

Зовнішнє незалежне оцінювання – 2017 триватиме з 23 травня по 16 липня, з урахуванням додаткової сесії. Перелік предметів, розповідають в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти  – той самий, що і раніше, їх загалом 12. Кожен зареєстрований учасник матиме право вибрати не більше чотирьох. Особливістю тестування буде те, що три з них випускник зможе зарахувати як державну підсумкову атестацію.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО:

«Зокрема, обов’язково – українську мову (там мова і література, але – лише українська мова), математика або історія України, на свій вибір. Ну і третій предмет – з переліку тих, що залишаються і виносяться на тестування».

Натомість, реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 6 лютого, і триватиме до 17 березня.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО:

«Особливістю реєстрації буде те, що випускники загальноосвітніх навчальних закладів будуть реєструватися чи самостійно, чи в навчальному закладі, але навчальний заклад збирає весь необхідний комплект документів і централізовано відправляє їх до регіонального центру для подальшої обробки і, власне, подальшої реєстрації. В тих же ж документах буде зазначатися вибір предметів як державної підсумкової атестації».   

Крім того, перевірити себе випускники зможуть і на пробному тестуванні. Графік його проведення стане відомий трохи згодом.

 

залишіть коментар