1 листопада до кладовищ їздитиме більше транспорту

Автор:     Опубліковано: 31 Жовтня 2016 о 19:20    384 переглядів

1-ше листопада в Україні традиційно вважають поминальним. Цього дня на могилах померлих прийнято запалювати свічки. Аби тернополянам було зручніше добиратися до місць вічного спочинку рідних, громадського транспорту до міських кладовищ їздитиме більше.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«І, що характерно, що з 18 жовтня автобуси до кладовища в селі Підгороднє – це 11, 27, 30 курсують через один. 1 листопада ці всі три маршрути будуть курсувати в повному обсязі. А також ще буде залучений 1а маршрут для того, щоби ще зручніше було нашим мешканцям».

До кладовища, яке знаходиться на Львівській трасі, щопівгодини курсуватиме маршрут номер 32.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Зрозуміло, що поруч кладовища по вулиці Микулинецькій будуть курсувати маршрути, які станом на сьогоднішній день курсують, там нічого не буде мінятися. Там їх буде достатня кількість для того, щоб повністю справлятися з пасажиропотоками».

Потрібну кількість транспорту на цей день, запевняє Ігор Мединський, визначають, виходячи із досвіду попередніх років. Із наказом управління транспорту всі перевізники ознайомлені під розписку. А тому, переконаний чиновник, проблем виникнути не повинно.

 

 

залишіть коментар