Більше півтисячі тернополян хочуть працювати у сервісному центрі МВС

Автор:     Опубліковано: 25 Жовтня 2016 о 18:48    324 переглядів

 

20 вересня у Тернопільській області розпочали набір кандидатів на стажування в сервісних центрах МВС. Пройти навчання на посади державних службовців, за напрямком адміністратор фронт-офісів сервісних центрів, виявили бажання понад півтисячі осіб. Спершу, з надісланих заявок, обрали вісімдесят.

ІГОР МЕЛЬНИК, заступник директора регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області

«Даний захід також дасть можливість людям, які стажуватимуться тут, ознайомитися з роботою територіальних сервісних центрів та зрозуміти чи зможуть вони працювати в даній сфері чи ні, чи зможуть обслуговувати населення на цьому рівні, якого вимагає сьогодення».

Після співбесіди на базі територіального сервісного центру залишили двадцять кандидатів. До слова, її проводили представники центрального офісу та громадських організацій. Далі – навчання, воно триватиме п’ять тижнів. З яких: один – вивчення теорії, чотири –практичні заняття.

МАРТА КОЛОБОВА, провідний спеціаліст відділу моніторингу Управління моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів головного сервісного центру МВС

«Ми набираємо тих людей, які отримують задоволення від своєї роботи. Вони зараз спробують, подивляться. Якщо так, класно, подобається, хочу, то я думаю, що цього бажання буде досить,, щоб гарно підготуватися і достойно скласти тест на конкурсі».

НАТАЛІЯ ГРЕСЬКО, учасник стажування

«Сподіваюся, що для мене він буде не просто важкий, не просто цікавий, насичений, якісь нові знання здобуду, а й це допоможе визначитися в житті – хочу я чи не хочу. За результатами першого дня я вже можу сказати, що мені дуже цікаво. Тобто я готова попробувати, не зважаючи на те, що прийдеться працювати інтенсивно».

Оскільки посада адміністратора – це посада державного службовця, то, аби її отримати, одного бажання мало. Потрібно пройти конкурс, який складається із сорока тестових запитань та співбесіди.

 

залишіть коментар