Близько 28 тонн допомоги відправили волонтери у зону АТО

Автор:     Опубліковано: 18 Жовтня 2016 о 19:13    809 переглядів

Волонтерська група «Схід і Захід єдині» вже в черговий раз зібрала допомогу для українських бійців. Сьогодні близько 28-ми тонн продукції повезли у Маріуполь.

Сезонні овочі та фрукти, хліб, крупи, домашні консервації, теплий одяг та інші, такі необхідні речі, для українських бійців на Схід сьогодні повезли тернопільські волонтери. Усю допомогу принесли небайдужі люди.

ЯРОСЛАВ БРИЛІНСЬКИЙ, волонтер ГО «Схід і Захід єдині»

«Ми збирали так: село Озерна, ось це, що тут є, село Курівці і село Воробівка. Ми зустрічаємося з людьми під час богослужіння, приїжджаємо, тоді так простіше і зібрати,  і пояснити людям,  все, після богослужіння люди нас чекають, ми їм пояснюєм, що ми хочемо, що ми збираємо і тоді вже домовляємося на який день ми приїжджаємо, загружаємо бус і привозимо сюди».

У селі Озерна, в приміщенні сільської ради волонтерська група формує і підписує усі пакунки, які згодом відправляють у зону АТО. Ярослав Брилінський розповідає, хоч допомогу зібрати стає все важче, вони регулярно, в середньому раз на місяць, намагаються допомогти бійцям.  Цього разу «передачу» збирали поетапно, розпочали з Бучацького району, де місцевий меценат надав 5 тонн яблук.  Остаточно закінчать формувати фуру у Кременці – мінеральною та солодкою водою, розповідає координатор волонтерської групи «Схід та Захід єдині» Василь Конько.

ВАСИЛЬ КОНЬКО, координатор ГО «Схід та Захід єдині»

«Зараз бачите який час, там на фронті, ми всі знаємо, стає все тяжче і тяжче, волонтерів стає все менше і менше, але ми ніколи не опускаємо руки, наша волонтерська група не дає один одному покою, тому що знає, там немає покою і нам немає покою. Ми контролюємо зараз, на даний час, всю лінію фронту від Маріуполя до Станиці Луганської, зараз ця фура їде безпосередньо в місто Маріуполь».

Василь Конько додає, на Схід вони відправили вже більше 30-ти таких фур і все завдяки небайдужим людям.

о. ІВАН ШКУМБАТЮК, капелан ГО «Схід та Захід єдині»

«Одного разу свята Мати Тереза, коли прийшла до мультиміліардера, для того, щоби запитати допомоги, для тих, кого вона опікувала, і він її запитав, каже : «А чому так є в світі, що є бідні, є багаті, є здорові, є хворі, чому так відбувається?» Вона сказала такі слова : « Тому що ми не вміємо ділитись». Ми сьогодні ділимося, хто чим може, цим даром, який Господь нам дав, для того, щоб ми могли хоч частину допомогти тим, котрі десь є утиснені».

Традиційно, перед відправкою, всю продукцію освятили. До пункту призначення вона йтиме більше доби.  

 

залишіть коментар