Чи вкрали гроші з Тернопільського Євромайдану, знову з’ясовуватимуть слідчі

Автор:     Опубліковано: 18 Жовтня 2016 о 19:18    853 переглядів

Куди поділися гроші з Майдану? Чи справді деякі волонтери прибрали зібрані пожертви собі до рук? Сварки між тернопільськими євромайданівцями тривають  ще з 2014-го. Частина активістів переконує, на ці питання відповідей не знайшли досі. Микола Крук, один із них, переконує, громадська організація, яка тоді збирала кошти від тернополян, не мала права це робити.

 МИКОЛА КРУК, заявник

 «Те, що було створена така собі фіктивна громадська організація, яка називалася «Штаб Національного спротиву». В яку входили молоді люди, які фіксували гроші, мали громадські посади, але це нічого більше, як шахрайство, тому, що дана організація не була зареєстрована».

Окрім того, чоловік впевнений, організація не вела належного обліку фінансів. А звіт, який волонтери надали, за його словами, нічого не доводить.

 МИКОЛА КРУК, заявник

«В матеріалах справи є ось такий листочок, який називається: «Фінансовий звіт Тернопільського Євромайдану» за період 01.03.14р. по 22.05.14р. Це тоже свого роду папірчик надрукований без підпису. Хоча тут вказано, що тут є детальний звіт. Деталів тут немає. Це все є загальні врази взяті з «довідника «Стеля». Є такий вислів, тобто, що хочу, те і пишу».

Окрім того, переконаний заявник, слідчі, які вели розслідування за даним фактом, справу закрили, не з’ясувавши всіх обставин і не дослідивши усіх фактів.

МИКОЛА КРУК, заявник

 «Куда зібрані кошти і в якій кількості пішли? Відповіді немає. Ми роздали. Слідчий не дослідив».

Тому, зараз Микола Петрович, разом з кількома однодумцями, прийшов у суд. У скарзі просить, аби закрите кримінальне провадження повернули на дорозслідування. Інша сторона на засідання не з’явилася. Суд скаргу задовольнив, матеріали відправили для продовження досудового слідства.

ЮРІЙ ДЗЮБАНОВСЬКИЙ, головуючий суддя

«Постанову начальника відділення СВ Тернопільського ГУНП Підперигори П.І. 19.05.2016р. про закриття кримінального провадження скасувати, матеріали кримінального провадження направити в СВ Тернопільського ГУНП для продовження досудового розслідування. Ухвала оскарженню не підлягає. Повний текс ухвали буде оголошений учасникам 24.10.2016р. о 17 годині. Судове засідання на даному етапі завершене».

 

залишіть коментар