До лав Збройних сил України відправили 40 строковиків

Автор:     Опубліковано: 4 Жовтня 2016 о 19:27    280 переглядів

До лав Збройних сил України на строкову військову службу відправили частину юнаків, яких призвали за період осіннього призову. 40 майбутніх солдатів поїхали в Десну Чернігівської області.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського облвійськкомату

«Згідно указу Президента підлягає відправці трошки більше 400 чоловік, сьогодні здійснюється відправка в Десну і в подальшому буде здійснюватись відправка і в Сколе, і в Старичі – це в Збройні сили України, і в Національну гвардію, і в державну службу спеціального транспорту».

Двадцятидворічний Михайло Потребко  та двадцятирічний Роман Позюмко одні із цьогорічних осінніх призовників. Хлопці вже закінчили навчання, Михайло має вищу освіту, Роман – середню спеціальну. Запевняють, почувають себе впевнено, служити їдуть охоче, без остраху та з великою цікавістю.

МИХАЙЛО ПОТРЕБКО, призовник

«Таке щось незвідане, перший раз, треба попробувати. Такі самі емоції були, коли подавав документи в університет, ну настрій такий – хороший».

РОМАН ПОЗЮМКО, призовник

« – З якими емоціями ви зараз? – З позитивними! – Що відчуваєте? – Я хочу служити, хочу попробувати що то таке, заради країни служити. Брат служить і я хочу попробувати що то таке».

Провести юнаків на військову службу прийшло чимало людей. Серед  яких були їхні  рідні та друзі.  Відзначили та підтримали призовників і представники влади.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Ці хлопці сьогодні є прикладом для всіх молодих тернополян, тому що вони з честю пішли виконувати свій обов’язок справжнього мужчини, який має пройти військову службу. Вони  від сьогоднішнього дня стали справжніми захисниками для своїх батьків, матерів, для своїх коханих, друзів. Впевнений, що вони стануть  основою майбутньої справжньої української армії, професійної. Ми їм бажаємо набратися сили, знань, мудрості, стати справжнім резервом для того, щоб захищати свою українську землю».

 

 

залишіть коментар