Харківська футбольна жіноча команда здобула перемогу у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 10 Жовтня 2016 о 19:13    734 переглядів

Цими вихідними на тернопільському стадіоні визначали кращу жіночу команду з футболу. У фінальному матчі зійшлися харківська та чернігівська команди. 4:1 – з такою перевагою Кубок України серед жіночих команд-2016 виборола команда із Харкова. Футболістки зізнаються, ця перемога далась нелегко.

ЄЛИЗАВЕТА, капітан команди «Житлобуд-1» (м. Харків)

«Как-то не очень пошла у нас игра впервые минуты. Начали сумбурно, потом вроде наладили – забили гол. Вроде, казалось, все хорошо. Потом подсели. Как-то подсели, не знаю, почему. Были моменты, но не забивали. Началась паника. В итоге, ми потом как-то успокоились и все как-то хорошо. Во втором тайме пропустили, ненужный гол.  Немножко пошло сумбурно. Хорошо, что мы собрались. Хорошо, что мы все-таки довели до конца нашу победу, выиграли. Очень довольны».

Міський голова зазначає, Тернопіль вже не вперше стає місцем проведення футбольних, всеукраїнських та міжнародних, змагань.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ми вже неодноразово приймали чемпіонати міжнародного рівня. Цього року ми прийняли Кубок України, який організований Федерацією футболу саме в Тернополі. Тому, що наше поле відповідає всім необхідним вимогам і не тільки українським стандартам, а також міжнародним стандартам. Федерації футболу і гравцям, які приїжджають до нас, подобається тернопільський вболівальник. Їм приємно, що трибуни заповненні, що їх підтримують. Ну звичайно, влада міста максимально допомагає з розміщенням, з поселенням, з наданням необхідної інфраструктури, транспортом, всім іншим. При тому всьому всі витрати від матчу бере на себе Федерація футболу України».

Гості із Харкова, запевняють, у нашому місті сподобалось, готові приїхати ще не раз.

ЄЛИЗАВЕТА, капітан команди «Житлобуд-1» (м. Харків)

«Не зря говорят: «Тернопіль – файне місто». И нам очень здесь понравилось. Нас здесь очень хорошо принимали. Мы ни в чем не нуждались. И спасибо вам большое».

Додамо, харківська жіноча футбольна команда вже не вперше стає володарем Кубку України.

 

залишіть коментар