Підрядники перероблятимуть неякісно зроблені ремонти

Автор:     Опубліковано: 24 Жовтня 2016 о 19:00    357 переглядів

Цьогоріч у Тернополі провели чимало капітальних оновлень. Ремонти житлового фонду, прибудинкових територій, тротуарів, доріг та інших об’єктів, до прикладу, набережної «Циганка». Втім, не всюди тернополяни отримали очікуваний результат, мова йде про неякісні матеріали та погано виконані роботи. Давайте з’ясуємо, хто у цьому винен.

Аби визначити, хто виконуватиме роботи, у міській раді проводять конкурс. Після чого на ремонт виділяють кошти. Зауважимо, підрядник надає гарантії, щодо якості наданих послуг.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Керівництво міста і я особисто, також намагаємося бути на всіх об’єктах, бачити, як воно робиться. Там, де є неякісна бруківка, неякісний ремонт, чи неякісний асфальт – це є проблеми підрядника. Він це відшкодовує за свої кошти. Ми додаткових грошей на це не витрачаємо. Так було на Морозенка, 3. Де встановили неякісні роботи, неякісну бруківку. Там підприємець повністю виправляє за свої кошти. Подібна ситуація була зараз, під час проведення робіт по набережній, коли під час об’їзду було встановлено, що є бруківка є некондиційна. Заставили переробити повністю всю бруківку».

Так робитимуть, запевняє міський голова, на всіх об’єктах, де виявлятимуть проблеми. Окрім того, у Тернополі деякі ремонти фінансують не з міської казни.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Робиться за рахунок будівельників, за рахунок підприємців. Дуже часто вони робляться не професійно і потім ми бачимо скарги на те, що просіла бруківка, скажімо, це було на «Сонячному» масиві. Ці роботи виконувалися не за рахунок коштів міського бюджету і не на наше замовлення. Це робили за рахунок тих завдань, які ставилися перед будівельниками. Але ми контролюємо проведення цих робіт і наші фахівці дають доручення, що потрібно робити».

Слідкувати за якістю виконаних ремонтів повинні і ви, кожен тернополянин. Нагадаємо, сьогодні діє система «Відкрите місто», де будь-хто має можливість звернути увагу влади на ту чи іншу проблему. Для цього варто лише зайти на сайт проекту і залишити там повідомлення про недоліки, які потребують вирішення.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Тут є зв’язок. Людини, яка побачила недолік, керівництво міста, яке тримає цю інформацію на контролі і підприємство, яке зобов’язане усунути цей недолік. Дуже ефективна робота тому, що мешканці бачать результат свого звернення і набагато швидше реагує виконавець, який має зробити роботу».

Сергій Надал також закликає, при необхідності телефонувати на «гарячу лінію» міськради 15-80.

 

залишіть коментар