Сім’ї, які не отримують субсидій, зможуть розраховуватись за тепло частинами

Автор:     Опубліковано: 27 Жовтня 2016 о 18:43    297 переглядів

Сім’ї, які не в змозі щомісячно сплачувати повну суму за теплопостачання, зможуть отримати своєрідну розстрочку та розраховуватися за послуги рівними частинами протягом року. Відповідне рішення нещодавно прийняв Уряд.  Стосується це тих родин, які не підпадають під дію житлової субсидії.

МИХАЙЛО ОЛІЙНИК, начальник управління ЖКГ Тернопільської облдержадміністрації:

«Процедура виглядатиме так: 50 % від суми наданої послуги оплачується зараз, а 50 % будуть сплачуватися з травня по вересень. Я вважаю, що це добра інформація для тих людей, оскільки не треба з сімейного бюджету зразу вилучати значну суму коштів. Це буде розділено, принаймні, на дві частини».

Для цього мешканцям потрібно звернутися із заявою до виконавця послуги з централізованого опалення про надання розстрочки в оплаті. В обласному центрі, нагадаємо, це – комунальне підприємство «Тернопільміськтеплокомуненерго».

МИХАЙЛО ОЛІЙНИК, начальник управління ЖКГ Тернопільської облдержадміністрації:

«По області у них є теплодільниці. Люди знають, ті, що вони розраховуються за тепло. Теплодільниці є в районах, і вони можуть звернутися в теплодільниці облтеплокомуненерго».

Водночас, як зазначили на урядовому порталі,  держава потурбується і про комунальні підприємства, а саме «про збалансування різниці між оплатою послуг споживачами та оплатою за природній газ», та подбає, щоб «Нафтогаз» не виставляв їм жодних штрафів у зв’язку із прийнятим рішенням».

 

 

 

 

 

залишіть коментар