Сім’ї загиблих бійців АТО поїхали на відпочинок

Автор:     Опубліковано: 31 Жовтня 2016 о 19:00    495 переглядів

Аби підтримати рідних загиблих бійців АТО для них організували п’ятиденний відпочинок у Закарпатті. Поїздка лікувальна та розважальна, окрім того, пояснюють волонтери, це можливість зняти стрес та змінити обстановку.

ОЛЬГА ДЯЧИШИН, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Мами, бабусі, з дітками їдуть вони з Тернополя в Мукачеве в невеличке село, називається Лавки, в базі відпочинку вони будуть відпочивати «Надія». І кожного дня будуть їздити на термальні басейни до обіду або Берегове, або Косино. Також працюватимуть там з дітками, залежно від віку. І з батьками, з мамами будуть працювати психолог, по бажаннях».

Окрім того, родини супроводжують капелан та вихователі. Відпочинок для сімей загиблих бійців з Тернопільщини вдалося організувати волонтерам Логістичного центру допомоги бійцям АТО спільно із благодійним фондом.

ОЛЬГА ДЯЧИШИН, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Ми організовуємо тут дітей, організовуємо транспорт, оплату транспорту. Водій виїжджає з Тернополя, буде з ними жити, кожного дня їх відвозити-забирати. З їхньої сторони уже термальні басейни і проживання, якби вони там договорювалися на місці уже з іншими спонсорами».

Зібрали у поїздку охочих зі всієї області. Вікових обмежень не було, адже більшість дітей їхали разом з дорослими родичами. А от ці брати їдуть вдвох. Михайло старший і, на період відпочинку, відповідальний за десятирічного Дмитра.

МИХАЙЛО, їде відпочивати

«Я їду з молодшим братом. Про себе, що я можу розказати? Займаюся фрі-файтом, маю невеликі досягнення. – Які? – Я взяв перше місце в Івано-Франківську».

Хоч Михайло про свої досягнення замовчує, однак про свої наміри на майбутнє говорить впевнено.

МИХАЙЛО, їде відпочивати

«Просто дуже подобається такий вид спорту, не знаю, з дитинства. Я хочу стати тренером з фрі-файту. Мені хочеться мати великі досягнення».

Михайло є прикладом для наслідування своєму молодшому братові. От, хоча б  взяти зачіску.

ДМИТРО, їде відпочивати

 «Брат носив і щось мені захотілося. Він збрив, а я не хочу».

Також брати разом ходять на тренування з фрі-файту. Але, якщо для старшого – це захоплення, то для молодшого – це лише вид спорту, який дає можливість навчитися постояти за себе. А от хобі у хлопця – гончарство.

ДМИТРО, їде відпочивати

«Раз в таборі був, там приїхав гончар і мені получилося, і я захотів ходити».

Освоює це заняття вже понад півроку, але за цей час, розповідає Дмитро, він зробив вже чимало виробів.

ДМИТРО, їде відпочивати

 «Роблю кружки, ще роблю такі малесенькі вази, мініатюрки. – І вдається тобі? – Так. – І не складно тобі? – Ні. – А що робиш із виробами своїми? – Або дарую, або роблю там де я живу».

З Тернопільщини поїхали на Закарпаття більше двох десятків осіб. Як розповіли волонтери, відпочиватимуть там і сім’ї ще з кількох західних областей.

 

залишіть коментар