Цього тижня на тернополян очікують дощі

Автор:     Опубліковано: 3 Жовтня 2016 о 19:21    788 переглядів

Про другий місяць осені у народі кажуть: у жовтні на день сім погод. Однак, цього разу синоптики прогнозують на сім днів одну погоду.

Золотолистий місяць осені заступив на свою каденцію помітно. Зокрема, у Тернополі 2-го жовтня був перекритий історичний максимум температури повітря  і становив майже 24 градуси тепла. Та вже на наступний день погодні умови різко змінилися.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

«Погоду в області в основному будуть обумовлювати атмосферні фронти і вплив циклонічної депресії, центр якої знаходиться над західними областями України. Тому, на Тернопільщині зокрема, спостерігатиметься несприятлива погода з дощами. 4-го жовтня вдень, 5-го впродовж доби очікується місцями сильні дощі, в окремих районах з мокрим снігом».

Температурні показники поступово знижуватимуться. 4-го жовтня, стовпчик термометра опуститься: вночі 7-12 градусів тепла, вдень 10-15.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

 «На 5-те вересня впродовж доби від 2-х до 7-ми градусів тепла. 6-го: вночі 1-6 градусів тепла, вдень 5-10 градусів вище нуля. І, оскільки, ми знаходимося у тиловій частині цієї циклонічної депресії, то очікуємо пориви вітру до 15-20 метрів за секунду».

Ближче до вихідних синоптики очікують, що погодні умови більш-менш стабілізуються. Опади поступово припинятися.

ОКСАНА СОФІНСЬКА, завідувач сектору організації робіт Тернопільського гідрометеоцентру

 «Ми очікуємо, що на вихідні вдень невеликі дощі і температурні показники дещо підвищаться. Нічні температури очікується від 1-го до 6-ти градусів тепла на вихідні, а денні температури від 8-ми до 13-ти градусів тепла».

Середня температура протягом місяця, прогнозують у гідрометеоцентрі, сягатиме 8-ми градусів тепла. Оксана Софінська зазначає, цьогорічні погодні показники жовтня близькі до типових.

залишіть коментар