У деякі села Теребовлянщини буде легше дістатися

Автор:     Опубліковано: 10 Жовтня 2016 о 19:16    498 переглядів

Досі стан доріг в Теребовлянському районі був далеко не найкращий, розповідає голова райдержадміністрації. Тому ремонт навіть окремих їх частин просто необхідний. На думку керівника району, це дасть розвиток ближнім селам і втримає населення у них.

ЮРІЙ НИШТА, голова Теребовлянської РДА:

«Ця протяжність, по якій ми проїхали – дуже великі ямки, дуже великі вибоїни, дуже масштабне руйнування асфальтного покриття. І тому десь протягом останніх 30-40 років ця дорога взагалі не ремонтувалась. На сьогоднішній день пріоритетом ремонту цієї дороги стало те, що населені пункти, які з’єднує ця дорога з основною дорогою, є перспективними».

Ремонтують дорогу від села Могильниця до села Ласківці. При виконанні робіт, каже начальник райавтодору, орієнтуються на стан покриття.

ЯРОСЛАВ ДАВИБІДА, начальник філії «Теребовлянський райавтодор»:

«Технічно роботи проводяться, якщо є така значна ямковість, ми підсипаємо щебенем, вкатуємо цей щебінь і тоді накриваємо. Де є значна ямковість, ми грубший щебінь, якщо розібратися марку – це Б1 асфальт, ми його вкладаємо, а тоді, якщо потрібно вже меншу ямковість – тоді Б3 асфальт. Вже де більше висівки, менше крупного зерна щебеня. Ми, в основному, працюємо з 0,20 щебенем».

Ремонт проводять за кошти з державного бюджету, за підтримки народних депутатів нашої області. Для голови міжфракційного об’єднання парламенту «Тернопільщина» Романа Заставного особливо приємно, що цей шлях оновлять.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат, голова міжфракційної депутатської групи ВР «Тернопільщина»:

«Ми зараз знаходимся на цій дорозі, на якій, практично, 30 років не робилося ремонту. Ця дорога, по якій я не один раз пішком проходив, цих 5 кілометрів. Цей рік і наступний рік для нас є пріоритетним, для всіх народних депутатів, які представляють Тернопільщину, саме лобіювання інтересів щодо ремонту доріг в області. І нам дуже приємно, що ми маєм підтримку і профільного міністра і Прем’єр-міністра. І ми маєм також саморозуміння і підтримку аграріїв, які проживають тут, які користуються паями на цій території, вони так само готові долучатися».

Крім ремонту доріг, народний депутат обговорив з головою райадміністрації й інші проблеми Теребовлянщини. Над їх вирішенням представники влади працюватимуть найближчим часом.

залишіть коментар