У Микулинцях відновили пожежну частину

Автор:     Опубліковано: 24 Жовтня 2016 о 19:00    367 переглядів

Щоденно на Тернопільщині пожежно-рятувальні підрозділи здійснюють майже три десятки виїздів, розповідає начальник управління держслужби з надзвичайних ситуацій в області Віктор Маслей. Мешканці ж Микулинецької об’єднаної територіальної громади відтепер можуть спати спокійно. Днями у селищі Микулинці відкрили пожежно-рятувальний пост.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС України у Тернопільській області

«Донедавна, в 2003-му році, на жаль, ті події, які відбувалися в державі, привели до того, що ця пожежна частина була закрита. Силами, тоді ще сільської ради, до 2010-го року тут функціонувала місцева пожежна команда, але, на жаль, з різних частин вона знову ж таки закрилась».

Відтак, після шести років занепаду, зусиллями Микулинецької громади, будівлю пожежного депо вдалося відновити. Загалом, аби відкрити 25-тий державний пожежно-рятувальний пост витратили понад 800 тисяч гривень.

ПАВЛО АФАНАСЬЄВ, заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України

«Державна служба з надзвичайних ситуацій провела відповідні оргштатні зміни і шляхом зменшення кількості посадових осіб в органах управління, в управлінні самої Державної служби з надзвичайних ситуацій Тернопільської області, виділила штати для того, щоб організувати тут пожежну частину. Ну і завдяки громаді, яка привела до ладу, зробили таку прекрасну будівлю, де може розташуватися пожежна частина».

У пожежному депо нестимуть службу 13 рятувальників, кожному з яких видали нові комплекти бойового одягу. Підрозділ забезпечений також спецтехнікою, а саме: двома пожежно-рятувальними автомобілями.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Таких відкрили ми пожежних частин у цьому році 4, це вже буде 4-та. Одночасно, ми відкриваємо не тільки пожежні частини, ми відкриваємо можливість доступу людей до безпеки».

На плечі микулинецьких вогнеборців лягає відповідальність за безпеку 12 населених пунктів Теребовлянського району.

 

 

залишіть коментар