У Шумську матір загубила шестирічну дитину

Автор:     Опубліковано: 31 Жовтня 2016 о 19:05    415 переглядів

Шумські правоохоронці більше трьох годин шукали шестирічну дитину. Про зникнення дівчинки близько п’ятої ранку повідомила її матір. Вона заявила, донька вийшла з дому опівночі і не повернулася. Оперативники, які приїхали на місце події, не одразу змогли опитати матір, адже та, була в стані алкогольного сп’яніння.

ПЕТРО ТИХОВИЧ, начальник відділу управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області

«Працівники поліції організували розшукові заходи і через деякий час ми встановили місце перебування неповнолітньої дочки – вона весь час була у сусідки».

Сусідка розповіла, близько 21 години побачила на вулиці дівчинку, яка намагається підняти з землі нетверезу матір. Жінка допомогла дитині завести маму додому. Оскільки будинок не опалювався, сусідка забрала Ангеліну до себе.

 

ВАЛЕНТИНА ТКАЧУК, сусідка

«Вона ту маму зводить. Я кажу, давай я заведу тебе додому. Завела її додому. Я кажу, давай, Ангеліно, підеш спати до мене. Бачу не напалено тут. Думаю, рано заведу»

Над ранок матір не пам’ятала, куди поділася дитина, тому звернулася до правоохоронців. Як стало відомо, жінка з донькою приїхала із сусіднього села, аби відвідати батька. Слідчі кажуть, дитина чиста, доглянута, відвідує школу. Жінка працевлаштована, однак полюбляє випити. Відповідну інформацію правоохоронці надішлють і у службу справ дітей Шумської райдержадміністрації. Де далі вирішуватимуть, чи безпечно залишати дитину з матір’ю і чи зможе вона виховувати її далі.

залишіть коментар