У тернопільських школярів почались «Відкриті уроки футболу»

Автор:     Опубліковано: 3 Жовтня 2016 о 19:21    843 переглядів

«Грай в гостях, грай всюди» – під таким гаслом розпочали чотириденні відкриті уроки футболу на центральному стадіоні міста. Проект організували Федерація футболу України та УЄФА за підтримки міської та обласної влади.

ОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, голова Тернопільської обласної Федерації футболу:

«Наша мета – залучити їх і показати їм що таке футбол. Сьогодні футбол грають як дівчатка, так і хлопчики. Ми хочемо прив’язати їм любов до футболу, показати, що такий вид спорту є популярний, що в Україні він користується попитом, є люди, які організовують такі змагання і хочуть, щоб діти були задіяні, і мали чим займатись, і виховували себе як морально, так і бути здоровими».

Участь у спортивних розвагах беруть діти з різних шкіл Тернополя. Такі відкриті уроки проводяться вже не вперше, проте з кожним роком організатори вносять корективи.

ІГОР ТРАЧУК, вчитель фізичного виховання ЗОШ №19:

«Наприклад, цього року ми добавили ігри з психологом. Для того, щоб, як я сказав, що вже будуть такі соціальні категорії, як діти переселенці та діти бійців АТО і щоб психолог з ними попрацював і таким чином їх також спрямував в правильне русло, як себе поводити і за допомогою футболу як відпочити психологічно, і за допомогою цих ігор відновитися від цих стресів, які вони переживають».

Окрім того, розповідають вчителі, такі заходи допомагають дітям здружитися. Маленькі спортсмени, незважаючи на погоду, відкритим уроком задоволені. Своїми враженнями діляться і з нами.

САША БОЖКО, учень 5-Б, ЗОШ №19:

«Так, як в нас 19-та школа сама сильніша – то завжди виходим в фінали і виграєм. Уроки фізкультури подобаються, ну, не знаю, тим, що вони спортивні.

-Що найбільше любиш? Яку гру?

-Футбол.

-А сьогодні що граєте?

-Футбол також».

ВЛАД ШУЛЯР, учень 7-А, ЗОШ №7:

«Є 12 секторів, в яких є різні ігри. Поки що ми почали з 3-го сектору. Ми будем переміщатись кожних 15 хвилин в інший сектор, де будем приймати інші ігри. Наразі подобаються всі ігри. Єдине,  що погода трохи не нашу сторону».

НАСТЯ БАЛІЦЬКА, учениця 5-В, ЗОШ №6:

«Ну, до футболу я поки що не дойшла, але задоволена тим, що я попала на ці змагання. Сьогодні в одному квадраті ми вже вели,було  ведення м’яча.

-І як, вдається тобі?

-По трошечки вдається. Ми ще там пробували в русі вести м’яча. Це коли кидають коло і ти маєш попасти туди м’ячем».

Проект «Грай в гостях, грай всюди» у Тернополі триватиме протягом 4-х днів.

 

залишіть коментар