У тернопільських військових тепер є своя капличка

Автор:     Опубліковано: 13 Жовтня 2016 о 19:14    440 переглядів

Сьогодні на території військової частини Тернопільської окремої артилерійської бригади урочисто освятили молитовну капличку. Як це відбувалось, бачили наші кореспонденти.

Власними силами та з Божою поміччю, як запевняють військові, на території військової частини Тернопільської окремої артилерійської бригади менш ніж за два місяці побудували молитовну капличку.

ВАСИЛЬ КИЗИМА, головний старшина оркестру Тернопільської окремої артилерійської бригади

«Ідея побудувати молитовну капличку це нашого командира бригади, полковника Баранова Сергія Миколайовича. Не вистачало духовного місця і ми вирішили, командир бригади і ми підтримали всім нашим військовим колективом підтримали і побудували молитовну капличку».

Тепер військові капелани саме у ній проводитимуть Святі Літургії щонеділі та на свята.

ВАСИЛЬ КИЗИМА, головний старшина оркестру Тернопільської окремої артилерійської бригади

 «Ми приурочили відкрити, посвятити нашу молитовну капличку до Святої Богородиці Покрови, в День захисника України. Капличка все буде відкрита, кому буде важко на душі, ті, що з передової приїжджають, будуть приходити, будуть молитися, будуть просити здоровя, щоб наша Україна перемогла в тій війні».

Під час побудови каплички не обійшлось і без меценатів. Небайдужі люди надали вікна та двері, а представники духовенства – церковну атрибутику.

ВАЛЕНТИН КОЗЛОВЕЦЬ,  т.в.о. командира Тернопільської окремої артилерійської бригади

«Сьогодні хотів би подякувати всім, хто долучився до цього будівництва, в першу чергу вам, святі отці, військовослужбовцям, які виконували роботу, і нашим помічникам безпосередньо, хто працював, хто надав матеріали».

До слова, всіх, хто долучився до створення каплички нагородили відзнаками та грамотами.

 

залишіть коментар