У Тернополі готові до опалювального сезону

Автор:     Опубліковано: 6 Жовтня 2016 о 19:00    610 переглядів

Централізоване опалення у домівках тернополян планують включити 15-го жовтня. Однак, якщо протягом трьох днів середньодобова температура буде меншою восьми градусів опалювальний сезон розпочнуть раніше. До цього, як розповідає міський голова, у Тернополі готові. Є ще певні недопрацювання, які стосуються будинків, що  не є комунальною власністю міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Які є або об’єднання багатоквартирних будинків, або належать до відомчої власності. Але з ними працюють щодня фахівці житлово-комунального господарства, для того, щоб повністю підготувати систему опалення, щоб вони були готові до опалювального сезону. Котельні, які знаходяться в Тернополі, повністю готові до початку опалювального сезону, готова до початку опалювального сезону мережа. Поки що прогноз погоди показує, що немає необхідності запускати опалювальний сезон, але якщо буде така необхідність, місто готове, ми в любий час можемо розпочати опалювальний сезон».

З початком опалювального сезону запустять в роботу кілька котелень на альтернативних видах палива. Сергій Надал пояснює, це дозволить поступово відмовлятися від газу та здешевити тернополянам вартість послуг за теплопостачання.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Крім того, вже зараз, з початком жовтня, почнуться роботи по встановленню лічильників тепла побудинкових, які забезпечать те, що люди заплатять реальну вартість за фактично спожите тепло. Ми будемо відходити від порядку надання розрахункових цифр, які йдуть від розрахункових обчислень. А будуть люди платити лише за те тепло, яке фактично буде заходити в будинок».

Готуються також і до проблем, які можуть виникнути. Зокрема, одночасний запуск опалення може викликати пориви на окремих мережах.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Є спеціально підготовлені аварійні бригади. Ми мали подібну ситуацію в минулому році. Коли декілька будинків на «Східному» масиві, на «Сонячному» масиві, через порив мережі було декілька годин або до доби без опалення. Але відпрацьована схема роботи, я думаю, що ми зможемо також в цьому році запустити успішно».

Запускатимуть поетапно, починаючи із об’єктів соціальної інфраструктури: дитячі садочки, школи, лікарні, поступово переходячи і до житлового фонду.

 

 

залишіть коментар