У Тернополі хлопці і дівчата змагалися на шпагах

Автор:     Опубліковано: 12 Жовтня 2016 о 20:04    666 переглядів

Відкритий чемпіонат міста з фехтування на шпагах відбувся у Тернополі. Змагання, розповідають у дитячо-юнацькій спортивній школі № 2, присвячені Дню українського козацтва, яке відзначають на Покрову, 14 жовтня. Проводять їх уже другий рік поспіль.

АНДРІЙ РИБАК, директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 :

«Започаткували такі змагання спільно з обласним військовим комісаріатом з метою національно-патріотичного виховання нашого підростаючого покоління і прояву поваги до тих людей, до козацтва, до тих воїнів, які зараз захищають нашу Батьківщину на Сході».

Участь в заході взяли близько 60-ти спортсменів.  Змагалися як хлопці, так і дівчата, у двох вікових категоріях: 2000-2003-го років народження та 2004-го і молодші.

МИКОЛА ФРАНКІВ, бере участь в змаганнях:

«Знав, що будуть ці змагання, хочу вже пофехтувати зі своїми друзями і вирішити, хто сильніший. Займаюсь фехтуванням 5 років вже, скоро буде 6. Тут треба знати, що і як робити наперед, потрібно будувати свої думки, план на початку бою до кінця бою».

АЛІНА КАЗАНСЬКА, бере участь в змаганнях:

«Фехтуванням я вже займаюсь 7 років. Я була чемпіонкою України, також приймала участь у багатьох турнірах України. Ці змагання – вони, напевно, більш складніші, ніж всі інші через те, що ти фехтуєш з другом, з друзями, з людьми, з якими ти займаєшся у залі. А, все ж таки, грає у чомусь роль, що щось не те зробиш, друг обідиться, це все… Але все одно треба сподіватися на те, що на доріжці – не друг, а суперник, і показувати свій результат». 

Окрім національно-патріотичного виховання, такий Чемпіонат є також своєрідною підготовкою до інших змагань. Адже лише навчально-тренувальний процес, переконаний Андрій Рибак, результатів не дасть.

АНДРІЙ РИБАК, директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2:  

«Це йде як елемент підготовки до майбутніх наших змагань, до чемпіонатів України та Ліги, в якій беруть участь наші діти. Ну і, звичайно, для найменших дітей, в першу чергу, показати себе проявити себе, а для батьків – побачити, яким саме видом спорту (деякі батьки, може, вперше прийдуть) побачити, яким видом спорту займаються їхні діти, щоб вони теж зацікавились. Бо без підтримки батьків, звичайно, дитина не буде розвиватися в жодному виді діяльності, тим паче – в спорті».  

 

залишіть коментар