У Тернополі на дамбі знайшли вибухівку, а на Бродівській горів цех заводу

Автор:     Опубліковано: 3 Жовтня 2016 о 19:00    573 переглядів

Артилерійський снаряд часів Другої світової калібром 122 міліметри знайшли на дамбі Тернопільського ставу у суботу. Вибухонебезпечний предмет під час ремонтних робіт виявили працівники дорожньої служби.

НАЗАР БОГДАН, заступник начальника групи піротехнічних робіт:

«По приїзду групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону було проведено вилучення вибухонебезпечного предмету та обстеження даної ділянки території, де проводяться роботи».

Артснаряд піротехніки знищили у спеціально відведеному місці за межами Тернополя. Як зазначили в обласному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій, така знахідка – дуже небезпечна. Радіус розльоту осколків даного снаряду становить більше кілометра.

Мали чим зайнятися тернопільські надзвичайники і в неділю. Зранку близько 30 вогнеборців гасили пожежу в одному із цехів Тернопільського колійного ремонтно-механічного заводу, що на вулиці Бродівській. Повідомлення про подію в оперативно-диспетчерській службі Управління отримали о 9:34.

СЕРГІЙ ДАНІЛІН, начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи ЦЗД УДСНС в області:

«На місце події негайно направлено пожежно-рятувальний підрозділ. Загалом у боротьбі з вогнем приймали участь 7 відділень Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Це 4 автоцистерни, 1 автодрабина, автомобіль газодимозахисної служби і автомобіль першої пожежної допомоги. Для підвозу води використовувався пожежний потяг. Завдяки професіоналізму та якісній організації роботи рятувальних підрозділів о 10:12 загорання локалізували, а в 10:47вогонь повністю приборкали».

Як повідомили в обласному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій, полум’я знищило покрівлю колійного цеху площею 400 квадратних метрів та пошкодило 13 віконних блоків. Матеріальні збитки та причини виникнення пожежі встановлюють.

залишіть коментар