У Тернополі нагородили кращих автомобілістів і дорожників

Автор:     Опубліковано: 28 Жовтня 2016 о 18:53    353 переглядів

Не важливо наскільки великий водійський досвід – за кермом завжди треба бути уважним, зазначає Любомир Ярошевський, у транспортній галузі він має чималий стаж роботи. Вперше за кермо чоловік сів ще у 80-тих.

ЛЮБОМИР ЯРОШЕВСЬКИЙ, водій маршрутного таксі у Тернополі

«Ну першу машину я купив у Вишнівці і поки доїхав до Тернополя скинув з себе десь ваги з кілограм і так дальше. А потім потихеньку-потихеньку і воно приходить з часом, навики і розуміння дороги. Тому, що на дорозі, це треба читати так, як книжку».

Пройшло більше тридцяти років і за кермом Любомир Володимирович почувається впевнено. Слідкує не лише за обстановкою на дорозі, але ще й за пасажирами, яких за день перевозить чимало. Адже, з 2000-го року водій – це його професія. Запевняє, робота, попри всі труднощі з якими доводиться стикатися, цікава.

ЛЮБОМИР ЯРОШЕВСЬКИЙ, водій маршрутного таксі у Тернополі

 «Але ж мені подобалось. Сподобалось так і … Не знаю. Це рух, це спілкування з людьми. Ніби і по однім, і тім же маршруті їдеш, але воно все якось по-різному. Є можливість поспостерігати зранку ще напівсонне місто. Потім коли воно спішить додому, по домах, на кухню їсти, голодне або ще щось».

Цьогоріч, до Дня автомобіліста і дорожника, пана Любомира відзначили, як одного із кращих водіїв у нашому місті. Вітання з нагоди свята приймали й інші представники цієї галузі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Я думаю, що сьогодні не можливо собі уявити взагалі життя будь-якої людини, чи підприємства, чи міста, чи підприємства, чи підприємця, без доріг і без автомобільного транспорту. Сьогодні це ціла армія спеціалістів, фахівців, які якісно виконують свою роботу. Тому сьогодні, в першу чергу, слова вдячності вам за вашу роботу, тому, що знаємо, ваша праця є не простою».

Остання неділя жовтня – це свято не лише професійних водіїв та автолюбителів, але і ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників та керівників транспортних підприємств.

 

залишіть коментар