У Тернополі наступного тижня не буде води

Автор:     Опубліковано: 21 Жовтня 2016 о 19:13    480 переглядів

У зв’язку з виконанням щорічних заходів, пов’язаних із плановим промиванням водопровідних мереж, частина тернополян залишиться без води.

НАТАЛІЯ ЧОРНА, фахівець зі зв’язків з громадськістю КП «Тернопільводоканал»

«З 00 годин 25 жовтня по 24 годину 26 жовтня буде припинено водопостачання частини міста Тернополя, а також довколишніх сіл. Вода в цей час буде на мікрорайонах «Новий світ», «Старий парк», також центральна частина міста, декотрі із вулиць мікрорайону «Промислова».

Промивання водопровідних мереж відбувається традиційно, двічі на рік: навесні і восени.

НАТАЛІЯ ЧОРНА, фахівець зі зв’язків з громадськістю КП «Тернопільводоканал»

 «Причиною здійснення промивання водопровідних мереж є те, що у мережі накопичується осад, який утворюється з заліза. Тобто, під час транспортування води залізо, яким багата артезіанська вода, контактує з повітрям, під час транспортування в помешкання, і через те, ми змушенні здійснювати промивання водопровідних мереж».

Де буде вода, а хто таки залишиться без неї,  тернополяни зможуть подивитися на інтерактивній карті, на сайті комунального підприємства «Тернопільводоканал». Там рекомендують запастися водою заздалегідь, адже через інтенсивний водорозбір в останній момент, вона може надходити з осадом. Ті, хто залишаться без води, зможуть скористатися децентралізованими джерелами постачання, тобто колонками-качалками. Їхній список і місце розташування також можна знайти на сайті підприємства.

НАТАЛІЯ ЧОРНА, фахівець зі зв’язків з громадськістю КП «Тернопільводоканал»

 «На декотрих вулицях, вони також там вказані, буде подаватися вода. Проте з пониженим тиском, а це означає, що верхні поверхи будинків можуть бути все ж таки з сухими кранами. Ця частина міста котра, власне, з водою, вони користуються водою з Білецького водозабору, там уже є станція знезалізнення. Та частина котра без води отримує воду з Верхньо-Івачівського водозабору, де поки немає станції знезалізнення».

З 26-го жовтня вода почне з’являтися, втім придатна лише для використання у технічних цілях, адже матиме підвищений вміст хлору, попереджають у водоканалі. Повністю відновлять водопостачання 27-го зранку.

залишіть коментар