У Тернополі потрібно замінити майже 800 дорожніх знаків

Автор:     Опубліковано: 25 Жовтня 2016 о 18:46    1 093 переглядів

Близько 3-х тижнів патрульні спільно з відділом технагляду міської ради та громадськими активістами проводили осіннє обстеження стану доріг та дорожніх знаків на вулицях Тернополя.

ОКСАНА СМІЛЬСЬКА, прес-секретар УПП в м. Тернопіль:

«Було встановлено, що 385 дорожніх знаків відсутні на вулицях міста, а 764 не відповідають держстандартам України. Також 174 пішохідних переходи потребують додаткового освітлення».

В Управлінні патрульної поліції розповідають, проблем на тернопільських автошляхах достатньо. Під час огляду виявили, що навіть відремонтованих ділянках дороги  залишаються різного роду деформації.

ОКСАНА СМІЛЬСЬКА, прес-секретар УПП в м. Тернопіль:

«За результатами обстеження було виявлено, що поновлення потребує дорожня розмітка. Зокрема, на вулиці Микулинецькій, Новому світі, Бережанській, Бродівській, Львівській, Тролейбусній. Одну посадову особу було притягнуто до відповідальності за неналежне утримання вулично-шляхової мережі Тернополя».

У міському відділі технагляду пояснюють, навіть регулярні поточні ремонти не можуть забезпечити ідеального стану дорожнього покриття. Вагомим фактором є і недостатнє фінансування.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міської ради:

«Я хочу, щоб всі зрозуміли, що ідеально зробити все – неможливо. В нас, згідно висновків, зроблено 41 тисяча з половиною квадратних метрів поточного, ямкового ремонту, залишилося ще 20. Я більше, ніж впевнений, що ще не 20, ще 40 залишилося. Тому що кожен рік вносить свої корективи і дороги, які міжремонтні терміни кожного року збільшуються і вони потребують багато капіталовкладень».

До прикладу, замінити близько 700 дорожніх знаків – не так просто і, до того ж, затратно. Проте, у відділі технагляду запевняють, всі нагальні проблеми – намагаються одразу ж вирішувати.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міської ради:

«Ми після перевірки зразу вже, буквально, через 4 дні, ми почали фрезерувати вулицю Микулинецьку, від «Шинка» в сторону до центру. Сьогодні вже люди працюють, не дивлячись на погоду. Тому що там була колійність, яка межувала з травматизмом і небезпекою проїзду автомобільного транспорту. Зараз потрібно підготувати місто до зими – це зняти колійність і ямковість, яка виникла після вже оцих дощів. Вона, на даний час невелика – в нас 16 об’єктів всього-на-всього».

Наразі на останній сесії міськради на поточний ремонт доріг виділили близько 3 мільйони гривень.

 

залишіть коментар