У Тернополі стартував Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд

Автор:     Опубліковано: 5 Жовтня 2016 о 22:01    647 переглядів

Cьогодні у Тернополі стартував  Чемпіонат України серед футбольних дівочих команд, вік гравців до 14 років. У ньому візьмуть участь 8 команд з Черкаської, Вінницької, Херсонської, Рівненської, Волинської, Житомирської, Одеської областей та з міста Київ.

РУСЛАН ДІДЕНКО, заступник начальника відділу жіночого футболу ФФУ

«Це не вперше вже змагання, які проводить ФФУ в місті Тернопіль, хочеться в першу чергу подякувати за всі ті змагання попередні, які пройшли на височайшому рівні організації і я думаю, що змагання, які відбудуться протягом цих днів також будуть на організаційно-високому  рівні. Федерація футболу України проводить Чемпіонат України серед дівочих команд,який проходить з  5 по 9».

Ігри Чемпіонату відбуватимуться на двох спортивних локаціях.

 МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту

«Футбольне поле нашої ДЮСШ, що у парку «Топільче» і футбольне поле спортивного комплексу «Політехнік», принагідно хочемо подякувати ректору, який люб’язно надав футбольне поле для проведення змагань, адже на одному полі ми би не встигали провести весь календар ігор, тому всі змагання будуть проходити на цих двох стадіонах».

Окрім Чемпіонату України на тернопільських вболівальників чекатиме і фінал кубку України серед дорослих жіночих команд. Який відбудеться 8-го жовтня на Центральному стадіоні міста.

РУСЛАН ДІДЕНКО, заступник начальника відділу жіночого футболу ФФУ

«Після своїх внутрішніх змагань, матчів, всі представники молоді будуть присутні якраз на фінальному матчі кубку України, між командами «Житлобуд – 1» (Харків), «Легенда- ШВСМ» (Чернігів). Це фіналісти кубкового матчу, до цього в нас в кубку брало участь вісім команд і після ¼ фіналу  відбулися півфінальні матчі і до фіналу потрапило дві кращі команди».

Вхід на фінал кубку України, який розпочнеться о 15-й годині – вільний.

До слова, після завершення Чемпіонату України, у Тернополі відбудеться навчально-тренувальний збір  дівочих команд до 15 років.

 

залишіть коментар