У Тернополі увічнили пам’ять загиблого на Сході земляка

Автор:     Опубліковано: 14 Жовтня 2016 о 19:00    777 переглядів

15 жовтня йому б виповнилося 35. До цієї дати Андрій Питак, боєць 80-ї десантно-штурмової бригади, не дожив кілька місяців. У перший день весни чоловік загинув у зоні АТО. Втім, він продовжує жити у серцях рідних та друзів.

МИРОСЛАВА ВОЛОДИМИРІВНА, мати Андрія Питака:

«У нас всіх живих ще є час покаятися, простити, повернути друзів і родичів, з якими ми давно не спілкуємося. Тому що, коли вони від нас йдуть, вистачає декількох хвилин, щоб зрозуміти, які ми винуваті. Я думаю, що вони простили нас там. Але чи ми себе зможемо простити за те, що не зробили, не були більше часу разом?»

На свято Покрови на фасаді будинку, у якому проживав Герой, на вулиці Вербицького, 4, встановили пам’ятну дошку.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Як каже Євангеліє від Івана, що немає більшої любові, ніж та, коли хтось віддає свою душу за ближнього свого. Саме ці слова завжди приходять на згадку, коли ми говоримо про молодих хлопців, які могли жити, бути успішними, працювати, але віддали своє життя за збереження нашої української державності. В народі говорять, що люди не вмирають до того часу, поки про них живе пам’ять. Я впевнений, що пам’ять про Андрія завжди буде жити в серцях його друзів, його родичів, його сусідів, його колег по роботі, в серцях всіх тернополян».  

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського облвійськкомату:

«Андрію, спочивай з Богом. І, дійсно, напередодні твого Дня народження, ювілею, до якого ти не дожив буквально 7 місяців, ми схиляємо голову перед твоїм подвигом. З щирою вдячністю схиляю голову перед мамою».

Лише найкращими словами згадують Андрія Питака його колеги.   До мобілізації чоловік працював у міському управлінні соціальної політики, на посаді головного спеціаліста відділу з питань постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

ЛЮДМИЛА ЧОРНОМАЗ, начальник відділу з питань постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи:

«Його відсутність залишила таку дуже велику рану в наших серцях. Ми завжди за нього будемо пам’ятати. Вирізнявся дуже хорошим, стійким характером, в плані витримки, чоловічої гідності, надзвичайно культурної і толерантної поведінки по відношенню до співробітників і до наших людей, які до нас приходять. Завжди був безвідказний».

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник міського управління соціальної політики:

«Він був людиною спокійною, скромною, досить сумлінною в роботі, безвідказний. Колектив втратив хорошого працівника, хорошу людину. Ми завжди будемо його пам’ятати. Ми завжди будемо пам’ятати його маму, будемо допомагати їй, чим потрібно, будемо її відвідувати». 

Ті, хто знав Андрія, розповідають: коли прийшла повістка, він не ховався, а, не задумуючись, пішов захищати свою країну. Був патріотом не на словах, а на ділі. І у цьому він, без сумніву, є прикладом для інших.

залишіть коментар