У Тернополі виявили неправдиву публікацію на партійному сайті

Автор:     Опубліковано: 28 Жовтня 2016 о 18:51    482 переглядів

25-те жовтня. У Тернопіль прибувають учасники проекту «Потяг єднання України «Труханівська Січ». Тут вони пробули увесь день, взяли участь у низці заходів та зустрічей, після чого продовжили мандрівку містами заходу України. А наступного дня в Тернополі назрів конфлікт. Активісти громадських організацій Тернопільщини, які долучилися до заходів із прийому гостей, опублікували заяву, де повідомили: хоч проект – аполітичний, і тому агітація за будь-яку політсилу – заборонена, дотрималися цього не всі. Особливе обурення в активістів викликали дії тернопільського осередку партії «Батьківщина».

КАТЕРИНА БОЙКО, голова ГО «Об’єднання бойових побратимів»:

 «Ми побачили нещодавно, що на сайті обласної партійної організації «Батьківщина» була розміщена інформація, де чітко було написано чорним по білому, що, нібито, Василь Деревляний поміг фінансово громадським організаціям, які, власне, і долучилися до прийому гостей. Ми написали спільну заяву із вимогою спростувати дану інформацію».

ВОЛОДИМИР МОСЕЙКО, наказний отаман обласного коша, генерал-хорунжий Українського козацтва:

«Тут була така інформація, що в дворі музею гостей пригощали козацькими стравами. До приготування страв долучилися тернопільські козаки, «батьківщинівці» та громадські активісти. Не долучилися, а громадські діячі робили це все, а допомогти – нам допомагали».

Сьогодні із сайту обласної організації політсили резонансна інформація вже зникла. Відповідальність за публікацію представники «Батьківщини» покладають на прес-службу, яка поширює новини про. діяльність партії. А от голова організації Василь Деревляний, запевняють, про такий піар і знати не знав.

МИКОЛА ДУРАЙ, заступник керівника обласної організації ВО «Батьківщина» по агітаційній роботі:

«Василь Тимофійович не хотів виносити на розголос цю інформацію. Просто наша прес-служба опублікувала, через те, що в нас є такі партійні завдання, де ми беремо участь, щоб це публікувати. І хочу наголосити на тому, що Василь Тимофійович не надавав ніякої спонсорської допомоги громадським організаціям, лише надав кошти, щоб ми, партійці, закупили і привезли продукти харчування для приготування страв».  

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, координатор національного руху «ДІЯ» в області:

«Зараз, на даний момент, з представниками «Батьківщини» ми все узгодили. Ми вимагали від них спростування даної інформації. Спростування прозвучало. Тобто, на даний момент інцидент вичерпаний, і ніяких питань ні  в нас, ні в них немає. Але в подальшому ми просто просимо політичних діячів, всіх, Тернопільщини, уважніше до того ставитись, до таких от опубліковувань».

Нагадаємо, це вже не перший скандал, у якому фігурує Василь Деревляний, цього місяця. В наданні неправдивої відповіді на запит його звинуватив нардеп Роман Заставний. У документі депутат просив сказати, чи виділяли з бюджету області гроші на ремонт доріг Львів–Тернопіль, Кременець–Тернопіль і Броди–Заложці.  Натомість перший заступник голови облради Василь Деревляний офіційно відповів, що обласна рада прийняла рішення виділити гроші на співфінансування доріг, але із запитуваних там – лише Кременець–Тернопіль.  В свою чергу, в Службі автомобільних доріг сповістили – з обласного бюджету гроші на дороги, про які йшла мова у запиті, не виділяли. Зараз Роман Заставний очікує реакції прокуратури на дані першого заступника облради.

залишіть коментар