У Тернополі запрацювала ще одна аварійно-диспетчерська служба

Автор:     Опубліковано: 12 Жовтня 2016 о 20:02    926 переглядів

З двадцятого вересня цього року у Тернополі розпочала  свою роботу ще одна аварійно-диспетчерська служба. Вона обслуговує мешканців «Сонячного» та «Канади», однак скористатись їхніми послугами можуть і жителі інших мікрорайонів міста.

На базі кількох підприємств, які надають у Тернополі житлово-комунальні послуги, створили диспетчерсько-аварійні служби. Їхні функції – це ліквідація аварійних ситуацій в багатоквартирних будинках. Одна із таких служб днями запрацювала і на мікрорайоні «Сонячний».

СТЕПАН ГЕВКО, директор ПП «Люкс»

«На базі підприємства аварійна створена вже, можна сказати, ми будемо скоро святкувати рік. Прошлого року ми розпочали свою роботу з 15 жовтня, фактично ми обслуговували опалення до весни, в літній період, оскільки опалення було відключене, тільки чергувала одна машина. А з запуском опалення, фактично з 20-го числа, ми повністю відновили роботу, докупили ще дві машини, є токарний станок, є три зварники, в разі необхідності виходять вночі і виконують всю роботу, щоб дати людям нормальне функціонування і тепло у кожній квартирі».

В диспетчерсько-аварійній службі працює 5 фахових бригад. Для оперативного реагування вони мають 3 автомобілі. Щодня у диспетчерській службі фіксують більше десятка звернень.

СТЕПАН ГЕВКО, директор ПП «Люкс»

«Прорвало батарею, прорвало біля батареї трубу, проблеми були – десь розвоздушення, треба було розвоздушити, дати тепло, циркуляцію на під’їзд. Вартість послуги 6 коп. за метр квадратний – це гаряча вода і опалення, якщо ми берем на внутрібудинкове обслуговування, тобто кругросуточно,  то +15 коп. за метр квадратний».

Це якщо багатоквартирні будинки є на балансі даного підприємства  або ОСББ, уклало з ним договір, додає Степан Гевко. Однак індивідуально аварійну бригаду можуть викликати і інші  мешканці, але вже за окрему плату.

БОГДАН МАКСИМІВ, начальник  аварійної служби ПП «Люкс»

«Стараємося якнайшвидше прибути на аварійну ситуацію, якнайшвидше ліквідувати і вертаємося назад і чекаємо другого замовлення. Ну зараз, як почався опалювальний сезон, то скажу відкрито, є багато замовлень, дуже багато. У всіх будинках наших, що є в підприємстві, запустили тепло, всюди гріє, розвоздушили, були нюанси, що батареї деякі потекли, ми їх ліквідували, на даний час немає жалоб. Порівнюю з тим, що люди були часом дійсно визивали, треба було чекати і півгодини поки приїдуть і дальше, а в нас від сили, навіть є замовлення такі, що подяки є записані в актах, за дві хвилини ми вже були на місці».

Працює аварійно-дипетчерська служба цілодобово. Заявки приймають за номерами телефонів, які ви зараз бачите на екрані.

 (0352) 26 86 09 (з 08.00 до 17.00 год.)

 (0352) 42 68 07 (з 17.00 до 8.00 та цілодобово у вихідні).

 (050) 685 37 07

 Також зазначимо, що для покращення якості послуг та оперативності, такі аварійні служби створили  у кожному мікрорайоні міста.

залишіть коментар