У Тернополі з’явилася дитячо-юнацька школа з водних видів спорту

Автор:     Опубліковано: 24 Жовтня 2016 о 19:00    1 165 переглядів

Дитячо-юнацьку спортивну школу з водних видів спорту створили у Тернополі на базі ДЮСШ «Буревісник». Зі слів начальника профільного управління міськради, таке рішення назрівало вже декілька років.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління сім’ї, молоді та спорту:

«Пару років тому було припинено фінансування з Фонду соціального страхування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які були засновані фізкультурно-спортивним товариством. В бюджеті 2015 року, державному бюджеті, було закладено субвенції на фінансування цих ДЮСШ на перехідний період. Це якраз той перехідний період, коли, в умовах теперішньої децентралізації, ці ДЮСШ мали би піти за територіальною своєю ознакою на фінансування місцевим бюджетам – чи це обласний бюджет, чи це міський бюджет».  

У 2016-му, розповідає Микола Круть, ці школи фінансували з обласного бюджету.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління сім’ї, молоді та спорту:

«Станом на 1 листопада це фінансування припинялося для цих шкіл, і вони в більшості своїй були влиті в новостворені дві дитячо-юнацькі спортивні школи – літніх і зимових видів спорту. ДЮСШ «Буревісник», про яку, по суті, йде мова, – це окрема школа, яка вже функціонувала десятиліттями, має свої досягнення, свої традиції. Було, безпосередньо, клопотання фізкультурно-спортивного товариства «Україна» про те, щоби місто прийняло на баланс, по суті, у власність, комунальну власність дану ДЮСШ без зміни профілю».  

Відтак, міська рада розглянула це питання і на черговій сесії депутати прийняли рішення про створення комунального закладу. Це, стверджує Микола Круть, відкриває перед спортшколою нові перспективи. Зміни на краще, обіцяє, і тренери, і вихованці ДЮСШ відчують вже невдовзі. Крім того, у міськраді розглядають можливість створення там відділення віндсерфінгу.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління сім’ї, молоді та спорту:

«Обов’язково в минулому році ми в бюджеті будемо передбачати як оновлення спортивного інвентаря, закупівлю човнів, відкриття ще декількох відділень, так само, забезпечення їх необхідним інвентарем. І в подальшому, сподіваємося, що вже в наступному році спробуємо розпочати реконструкцію водної бази, самої, безпосередньо, бази, щоб діти мали належні умови для тренувань».

Наразі на утримання школи з міського бюджету виділили близько 220 тисяч гривень.

 

 

 

залишіть коментар