У Тернополі з’явиться ангел, який тримає пораненого Героя

Автор:     Опубліковано: 12 Жовтня 2016 о 20:02    498 переглядів

На свято Покрови та у День захисника України – 14 жовтня, у Тернополі відкриють довгоочікуваний пам’ятник Героям Небесної Сотні. Наразі тривають завершальні роботи з його встановлення.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«Місто Тернопіль було містом, яке з ініціативи міського голови, була перша площа Героїв Євромайдану перейменована і от ми перші на Україні віднеслись до цього серйозно, були проведені конкурси, чесно кажучи не легкі конкурси, визначався спочатку один переможець, потім визначився переможець, який зможе це зробити, тобто професійний скульптор, я маю на увазі Скульптора Вільгушинського, який зробив проект цього пам’ятника, і власне, всі роботи по ньому».

Загальна висота бронзового пам’ятника становить 9 метрів, самої ж скульптури – 3, розповів Олександр Смик. Виготовляли монумент у Львові.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник міського управління культури і мистецтв

«Ініціатива була наших городян, мешканців Тернополя, Сергій Надал підтримав цю ініціативу, і власне, долучилась міська рада, депутати спочатку виділили кошти, потім ще, тобто був загальний збір і вийшов такий дороговартісний, справжній пам’ятник і я хочу всіх запросити, мешканців міста Тернопіль, мешканців найближчих сіл, учасників тих подій, вшанувати Героїв Євромайдану на такий символічний день – День Покрови».

До слова, офіційне відкриття пам’ятника Небесній Сотні відбудеться цієї п’ятниці о 13-й годині на площі Героїв Євромайдану.

залишіть коментар