Учні тернопільської школи дефілювали у вишиванках

Автор:     Опубліковано: 13 Жовтня 2016 о 19:13    752 переглядів

Це – четвертокласники тернопільської школи №5. Сьогодні вони, так само, як і учні інших класів, прийшли на уроки у вишиванках. Навчальний заклад теж прибрали по-святковому: у коридорах  висять рушники та дитячі малюнки. Свято до дня Покрови у школі організовують вже не перший рік. І цього разу воно присвячене «генетичному коду України» – вишиванці.

ДАРІЯ РЕШЕТУХА, одинадцятикласниця:

«Це є таке якесь дуже духовне свято, я б сказала. Тому що вишиванки – це є наша духовна цінність, і коли ми одягаємо вишиванку, приходять до нас такі спогади про нашу давнину, і це дуже таке піднесення для нас».

ТЕТЯНА АНДРЮЩЕНКО, заступник директора з навчально-виховної роботи:

«Кожного року намагаємося щось вносити нове, щоб показати традиції, звичаї, побут нашого народу, щоб ми цього не втратили. Тому що, як кажуть, якщо забуваєш минуле – то немає і майбутнього».

Родзинкою святкування став конкурс-дефіле, у якому взяли участь від випускників до наймолодший школярів. Серед них – і 6-річна Настя.

НАСТЯ КОВАЛЬЧУК, першокласниця:

«Я дуже це хотіла і так готувалася, що я дуже хотіла того, багато. Мені це мама вишила».

ТЕТЯНА АНДРЮЩЕНКО, заступник директора з навчально-виховної роботи:

«Ми вибиратимемо кращий костюм серед учнів 1-4 класів, потім – середні класи, 5-8, а потім  9-11 і вчителі. На рівні класу вибирали діти самі 

Святу, розповідають у школі, передувала тривала підготовка.

ВЛАДА ШИДЛОВСЬКА, одинадцятикласниця:

«Намагалися зробити певну атмосферу цього свята по всій школі. Ми хотіли показати, наскільки красиві є українські вишиванки і наскільки красивим є  це мистецтво».

 

 

залишіть коментар